Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dikiş Aksesuarlarından Takı Modelleri

Dikiş için  kullandığımız aksesuarlardan çok şık takı modelleri yapabilirsiniz. Fermuarlardan, yün keçelerden, dekoratif kumaşlardan, tüllerden, düğmelerden, boncuklardan , zincirlerden, kemer tokalarından ve daha birçok aksesuardan takı modelleri yapabilirsiniz. Sizlere fikir verecek çok güzel bir galeri hazırladık. Galeri içinde bu saydığımız aksesuarlarla yapılmış çok şık evde takı tasarımı modelleri var. Eski kravatlardan yeni tasarımlarla takı modelleri yapabilirsiniz. Örnek göreceksiniz galeride. Daha önce diktiğiniz kumaşlardan kalan parçalarla süper takı modelleri yapabilirsiniz. Evde kalan kumaşları değerlendirerek çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Eski kottan takı modelleri yapabilirsiniz. Derilerden , kum boncuklardan takı örnekleri yapabilirsiniz. Küpeler, bileklik modelleri, kolye modelleri yapabilirsiniz. Saydığımız bu çalışmaların hepsine örnek göreceksiniz galeride. Sizde çalışmalarınızda kullanabileceksiniz. Farklı türde kumaşları bir araya çok güzel bir şekilde getirerek bileklik modelleri, kolye modelleri yaptığınızda nasıl durduğunu göreceksiniz. Kordon örgü modeli ile takı modelleri yapabilirsiniz.

Ev Yapımı Birbirinden Güzel Takı Çeşitleri

Çok güzel bir galeri hazırladık sizler için. Cıvıl cıvıl renklerden oluşan çeşitli aksesuarlarla yapılmış takı modelleri. Kolay takı yapımı arıyorsanız evde bulunan malzemelerle çok şık modeller yapabilirsiniz. Sizlere evde bulunan malzemelerle yapabileceğiniz takı modelleri fikirleri hazırladık. Düğmeler, fermuarlar, çeşitli aksesuarlar, kumaşlar, kravatlar gibi malzemelerle yapacağınız çok güzel örnekler.

İşte netten derlediğimiz sizlere fikir verecek 50 den fazla takı modeli .

Kaynak : https://www.livemaster.ru/topic/1594345-ukrasheniya-iz-shvejnoj-furnitury-beskonechnoe-mnogoobrazie-interesnyh-idej

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler