Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Eski Kravatlardan Yeni Tasarımlar

Elinizde bolca kravat varsa. Ne yapsam atsam mı acaba diye düşünüyorsanız . Atmayın. Sizlere fikir verecek çok güzel çalışmalar hazırladık. Çok güzel projeler var galeride. Kravat geri dönüşüm projeleri. Neler yok ki galeride. Eski kravatlardan bayan yeleğine dönüşüm, elbise modelleri, önlük modelleri, kravattan fular yapımı, yaka süslemeleri, etek modelleri , kravattan kolye yapımı, puflar, çantalar, şapkalar , daha neler neler. Sandalye kaplamalarına örnek göreceksiniz. Yine çok şık kırlent modelleri yapabilirsiniz. Kravatları hemen kesip biçip şekillendirmek isteyeceksiniz bu çalışmaları gördükten sonra. Eski kravatları değerlendirme işlemi yaparak yeniden hayata döndürebilir, birçok projede kullanabilirsiniz. Çok güzel paspas modelleri yapabilirsiniz. Paspaslar için eski kotları değerlendirme olarak da kullanabilirsiniz. Telefon kılıfları, tablet , gözlük kılıfları yapabilirsiniz. Kendinize cüzdanlar dikebilirsiniz. Eşinize ona ait olan kravatlardan çok güzel yelek modelleri dikebilirsiniz. O kadar çok proje var ki.

Eski Kravatları Nasıl Değerlendirebilirim

Evet başlığımız bu. Çünkü bu şekilde düşünen arkadaşlarımız için çok güzel projeler hazırladık. Size hitap eden çalışma mutlaka vardır. Beğendiğiniz modelleri sizde bulunan kravatlardan yapabilirsiniz. Eğer yeterli gelmiyorsa kravatlar eşinizden , dostunuzdan isteyebilirsiniz. Eminim sizin yaptığınız çalışmaların kravatlardan olduğunu duyunca herkes çok şaşıracaktır.

Şimdi sizlere birbirinden farklı projelerden oluşan bir galeri sunmak istiyorum. Kravatlardan oluşan geri dönüşüm projeleri. İstediğiniz desenleri kendi elinizde bulunan kravatlardan uygulayabilirsiniz. İşte en güzel örnekleri.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler