Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kotta Orjinal Paça Nasıl Yapılır?

Aldığımız kot pantolonların genelde boyu hep uzun olur. Kısaltmak zorunda kalırız. Terzilere veya aldığımız yere. Bazen üst üste geliyor birkaç paça birden yaptırma olduğunda fiyat artıyor. Fiyat olmasa bile hobi olarak kendiniz hobi olarak evde yapmak isteyebilirsiniz. Ben bu sezon dikiş kursuna gidiyorum. Ve kıyafet dikmeye başladık. Bu bilgilerinde olması benim ve ilgilenen herkes için iyi olacaktır. Daha önce hiç orjinal kot paça yapmamıştım. Fotoğraflarda çok açık bir şekilde anlatılıyor. Ara ara pratik dikiş bilgilerine yer veriyoruz. Dar gelen pantolonlarınızı genişletebilirsiniz. Önceki tarifler arasında beli dar gelen pantolon beli açma videosunu izleyerek pantolonların belini genişletebilirsiniz. Yine sonra pantolonun paçasını, bacaklarını daraltma videolarını bulabilirsiniz. Pantolonlardan yeni projeler de yapabilirsiniz. Eski kottan geri dönüşüm projeleri yapabilirsiniz. Çantalar, paspaslar, yelekler, elbiseler yapabilirsiniz. Şimdi kotlarının paçalarını kısaltmak isteyenler için kotta orjinal pata nasıl yapılır izleyelim.

Evde Kot Pantolon Paçası Nasıl Yapılır?

Paçası uzun gelen pantolonumuzun paçasını kısaltıyoruz. Tıpkı orjinal gibi kot paçası yapıyoruz. 1 saat gibi zamanda bu projeyi hatta belki daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Pantolon paçası kısaltmanın farklı yolları var. Biz kolay bir yöntemi kullanıyoruz. Kesmeden de kısaltmalar yapabilirsiniz. Güzel ve terzi yapmış gibi olmasını istiyorsanız ölçü alımında dikkatli olmalısınız. Ve adımları dikkatle ve özenle takip etmelisiniz.

Pantolonun istediğimiz boy ölçüsünü alarak işe başlıyor ve aşağıdaki adımları takip ediyoruz. İşlemleri yaparken dikiş paylarını vermeyi unutmayın.

Kaynak : https://www.livemaster.ru/topic/2852305-kak-ukorotit-dzhinsy-s-sohraneniem-varenogo-kraya

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler