Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Bere Boyunluk Nasıl Dikilir?

Ülke olarak çok zor günlerden geçiyoruz. Kahramanmaraş merkezli 2 gün ard arda çok büyük depremler yaşadık. Bu büyük iki deprem neredeyse tüm Türkiye’de hissedildi.  7, 7 ve 7,6 şiddetinde olan deprem hepimizi çok sarstı. Kahramanmaraş, Adana, Hatay, Adıyaman, Gaziantep, Malatya en çok etkilenen şehirler arasında. Şehirler yok oldu. Yıkımlar çok fazla. Orada bulunan vatandaşlarımızın ilk olarak dualarımıza ve yardımlarımıza çok ihtiyacı var. Ülke olarak elimizden gelen tüm yardımları yapıyoruz. Orada ihtiyaç duyulan malzemeler hijyen malzemeleri, kış şartlarında olduğumuz için montlar, botlar, kışlık kıyafetler. Temiz ve kullanılmamış olması önemli tabi. Yorganlar, battaniyeler elimizde olanları, aldıklarımızı ihtiyacı olan bölgemize gönderebiliriz.

Bugün ise çocuklar için uygun polar boyunluk dikimi ve polar bere dikimini öğreneceğiz. Elinizde kumaşlarınız varsa dikip deprem bölgesine gönderebilirsiniz. Dikiş modelleri ve örneklerini evde dikerek onlara destek olabiliriz. Hazırsanız kolay bere ve boyunluk nasıl dikilir öğrenelim.

Polardan Bere ve Boyunluk Dikimi

Maalesef ülkemiz deprem kuşağında. Yine bir depremle sarsıldık. Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde olan yıkıcı depremler bizi derinden sarstı. Deprem anında yapılması gerekenlerden daha önce bahsetmiştik. Bu yöntemler hayat üçgeni oluşturuyor ve yıkıntılar arasında bizi koruyor. Depremde verdiğimiz kayıplar için Allahtan rahmet diliyorum. Yaralılarımıza Allah acil şifalar versin. Yıkılan evlerimizin bıraktığı izler umarım biran önce geçer. Ülke olarak birlikte yaralarımızı sarar tekrar ayağa kalkarız.

Kolay Bere Boyunluk Nasıl Dikilir?

Şimdi videolu anlatımlarla bere dikimi ve boyunluk dikimini öğreneceğiz. Deprem bölgesine göndermek istiyorsanız polar, welsoft gibi sıcak tutacak kumaşlar ilk tercihimiz olsun. Kolay bere boyunluk nasıl dikilir öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler