Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Elsa Kostüm Nasıl Dikilir?

Kızlarımız Frozen Karlar Kraliçesi Elsayı çok seviyorlar. Bizde kızlarımız için Elsa kostüm nasıl dikilir resimlerle güzel bir anlatım hazırladık. Kızlarınızın kıyafetlerinden kalıplar çıkartabilirsiniz. Netten ücretsiz kalıplar bulabilirsiniz. Güler Erkan dikiş kalıplarını kullanabilirsiniz. Ve sizler için hazırladığımız resimleri takip ederek elsa kostüm dikebilirsiniz. Evde dikiş projelerinden kızlarımız için keyifle dikeceğimiz harika bir proje. Yine sizler için daha önce evde dikiş modellerinden kıyafetler, elbiseler paylaşmıştık. Orada bulunan kalıpları da kullanabilirsiniz. Yine kızlarımız için dantel fırfırlı elbise yapımı paylaşmıştık. O elbiseyi de çok sevecekler. Kızlarımıza cinderella mutfak önlük dikimi de yapabilirsiniz. Aynı kalıbı kullanarak farklı mutfak önlükleri de dikebilirsiniz. Şimdi Elsa kostüm nasıl dikilir aşamalarını inceleme zamanı.

Elsa Kostüm Dikimi

Çocukların çok sevecekleri bir proje hazırladık. Evde kızlarınıza elsa kostümü dikerek onlara sürprizler yapabilirsiniz. Elsa kostümlerinin fiyatları çok değişken. Kullanılan kumaşların kalitesine göre, işçiliğe göre fiyatlar değişiyor. Sizde evde daha ucuza mal ederek kostümü dikebilirsiniz. Sizlere Elsa kostüm nasıl dikilir aşamalarını anlatacağız. Çocuklarınıza göre kalıpları hazırlayarak elbiseler dikebilirsiniz. Yine kendi kıyafetlerinden elbiseler dikebilirsiniz.

Elsa kostümü için aşağıdaki gibi kumaşlar tercih edebilirsiniz.

Elsa Kostüm Nasıl Dikilir? 1

Elsa Kostüm Nasıl Dikilir? 2

Elsa Kostüm Nasıl Dikilir? 5

Elsa Kostüm Nasıl Dikilir? 8

Kumaşları hazırladıktan sonra kalıpları hazırlayalım. Ve aşağıdaki gibi dikmeye başlayalım.

Elbise dikim aşamalarını gördük. Sizde farklı tarzda elbiseler dikebilirsiniz. Harika oldu. Eminim kızlarımız çok mutlu olacaktır. Bende bu aşamalardan yola çıkarak kızıma Anna kostümü dikmek istiyorum. Eminim çok sevinecek.

Elsa Kostüm Nasıl Dikilir? 9

Elsa Kostüm Nasıl Dikilir? 3

Elsa Kostüm Nasıl Dikilir?

Kaynak : http://gracehepburndesigns.blogspot.com/2014/01/designing-elsa-costume-from-disney.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler