Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Karton ve Kottan Puf Yapımı

Karton ve eski kotları değerlendirerek puf yapıyoruz. Kolay bir proje ve şık. Daha önce penye ipten puf örme projesi paylaşmıştık. Şimdi daha kolay bir projeden karton ve kottan puf yapımı paylaşıyoruz. Fotoğraflarla nasıl yapıldığını göreceğiz. Ev dekorasyonunda istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Kot pantolon değerlendirme projesi olarak birçok ürün yapabilirsiniz. Elbiseler, yelekler, etekler, çantalar yapabilirsiniz. Neler yapabilirim diye düşünüyorsanız eski kot pantolondan yapılmış 13 iyi fikiri inceleyebilir hoşunuza giden, beğendiğiniz, ihtiyacınız olan projeleri yapabilirsiniz. Eski kot pantolondan halı yapılışı projesini de deneyebilirsiniz. Ben bu projeyi denemek için şuan pantolon biriktiriyorum. Paspas veya pantolonların çokluğuna göre halı yapmayı düşünüyorum. Eski kottan neler yapılır eskileri değerlendirme projelerine ulaşmak için önceki yazılarımıza mimuu.comdan ulaşabilirsiniz.

Eski Kottan Puf Nasıl Yapılır?

Kendi elinizde salonda, mutfakta, balkonda kullanacağınız rahat bir puf yapmak ister misiniz. Sıfır maliyetle güzel bir proje. Eski kot, karton ve dantelle. Her evde bulunan malzemeler. Kartonları marketlerden, bakkallardan bulabilirsiniz. Fotoğraflarla karton ve kottan puf yapımı yapıyoruz. Buzdolabı, bulaşık, çamaşır makinesi gibi eşyaların kartonlarını kullanabilirsiniz.

 • Karton
 • Eski kot
 • Bant
 • İğne
 • İplik
 • Dikiş makinesi
 • Süslemek için dantel veya keçeler
 • İsteğe bağlı olarak köpük
 • Makas

Hadi işe koyulalım. Herhangi bir oluklu karton kullanarak yapabilirsiniz. Kartonu uzun şerit halinde kesip hazırlayıp yere koyup rulo şeklinde sıkıca saralım.

Karton ve Kottan Puf Yapımı

Eğer isterseniz hazırladığınız karton rulonun etrafını elyaf veya köpük ile kaplayabilirsiniz. Şimdi rulonun etrafını kotla kaplayalım.

Karton ve Kottan Puf Yapımı 1

Karton ve Kottan Puf Yapımı 2

Karton ve Kottan Puf Yapımı 3

Karton ve Kottan Puf Yapımı 4

Çok güzel ve kolay.

Karton ve Kottan Puf Yapımı 5

Karton ve Kottan Puf Yapımı 6

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/banketka-svoimi-rukami-iz-dzhinsov-i-kartona/

Benzer İçerikler
One thought on “Karton ve Kottan Puf Yapımı”
 1. vuulda dedi ki:

  Amei esse pouf, vou fazer

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler