Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kottan Tasarım Modeller

Kottan yapılmış birçok geri dönüşüm projeleri hazırlamıştık. Şimdi güzel bir proje daha hazırladık. Sizlere yapacağınız çalışmalarda fikir verecek çok güzel modeller. Kimi eski kot pantolonları değerlendirme projesi olarak yapılmış kimi en baştan yeni bir kotla dikilmiş. Kottan tasarım modelleri kendiniz için dikebilirsiniz. Çok güzel kottan elbise modelleri, kottan yelek modelleri, kottan tunik modelleri var. Pantolonlarınızı galeride bulunan örnekler gibi süsleyebilirsiniz. Eski kottan geri dönüşüm projeleri olarak hepsini yapabilirsiniz. Biraz dikiş bilmeniz gerekiyor. Zor modeller. Farklı renk kotların birleştirilmesi ile oluşmuş modeller. Köşe dönmeleri olan modeller. Dıy eski kottan etek yapılışı modellerini inceleyip farklı renkte olan pantolonlarınızı birleştirerek yepyeni bir etek dikebilirsiniz. Eski kottan çanta modelleri dikebilirsiniz. Ben kendime babamın pantolonundan basit bir çanta diktim. Üzerini kumaş boyası ile boyadım. Sizde yaptığınız çalışmalar üzerine şablonlar uygulayabilirsiniz.

Kottan Neler Yapılır?

Tam 71 proje var galeri içinde. Bazıları kotları değerlendirme projesi. Hatta şablonlarını, nasıl dikildiklerini yanlarında bulabilirsiniz. Bazıları ise baştan sona yepyeni bir model. Yepyeni bir tasarım. Ben her bir modeli çok beğendim. Elbiseler çok güzel. Sizde kendinize, kızlarınıza dikebilirsiniz. Ceketler harika.

Kotlarınızın kemerlerini, düğmelerini, ceplerini kullanarak yapabilirsiniz bu tasarımları. Aslında kotların her bir parçasını, tamamını kullanabilirsiniz. Dilerseniz özenle dikilmiş, ünlü markaların da içinde olduğu kottan tasarım modelleri inceleyelim.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/329185054007860499/

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Kottan Tasarım Modeller”
  1. Sona Blazek dedi ki:

    I love everything!!!! So inspirational!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler