Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Etek Astarına Dantel Nasıl Dikilir?

Evde dikiş modellerinden pratik fikirlerle devam edeceğiz. Küçük dokunuşlarla kıyafetlerimizi süsleyeceğiz. Daha önce dikiş modelleri ve örnekleri projelerinden fisto – dantel dikiminden bahsetmiştik. Kol ucu ve etek ucuna fisto nasıl dikilir bahsetmiştik. Siyah kumaşlarla, beyaz kumaşlarla astarlara fistolar, danteller dikerek kullanışlı parçalar hazırlayabilirsiniz. Çok kullanışlı parçalardan biri de eski gömlekten kurtarıcı parçalar nasıl dikilir içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Kullanmadığımız kazakları, gömlekleri değerlendirerek çeşitli projeler hazırlayabiliriz. Eski kazakları keserek biçerek yepyeni projeler yapabilirsiniz. Penye kumaşlarla kendinize eşofmanlar dikebilirsiniz. Kolay eşofman altı dikimi ilginizi çekecek projeler arasında. Şimdi yeni projemize geçelim etek astarına dantel nasıl dikilir öğrenelim.

Etek Astarına Fisto Dantel Dikimi

Basit ve ucuz tekniklerle çok güzel fikirler hazırlayabiliriz. Etekleriniz, tunikleriniz kısa geldiğinde hemen daha önce diktiğiniz fistolu astarları kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylece etek boyları hemen uzamış olacak. Hem vintage bir havayla çok güzel duruyor. Hazır bir astara kolayca fistoyu elimizde olan dantelleri dikip kullanışlı bir parça haline getirebiliriz. Yeni başlayanlar için kolay bir proje adımlarına geçelim.

Etek Astarına Dantel Nasıl Dikilir? 16

Etek Astarına Dantel Nasıl Dikilir? 21

Etek Astarına Dantel Nasıl Dikilir? 14

Hazır bir astar üzerine beğendiğimiz bir fistoyu dikerek başlıyoruz. Basit bir dikiş tekniği bilmek yeterli. Etek astarına dantel nasıl dikilir galeriyle adımları inceleyelim.

Astarı diktik bakalım kıyafetlerimizle kullandığımızda nasıl görünüyor.

Çok güzel bir proje. Son olarak videoya geçelim ve fistonun nasıl dikildiğini öğrenelim.

Kaynak : https://eatpraycreate.com/2015/06/simple-cheap-diy-extender-slips.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler