Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pratik Dikiş Kalıpları

Evde dikiş dikme modelleri arıyorsanız sizlere çok güzel bedava dikiş kalıpları hazırladık. Galeride birçok kalıp var. Kısa kollu bluzlar, gömlekler, elbiseler, kız çocukları için elbiseler, çantalar, gömlekler, tunikler ve daha birçok kalıplar. Bu aralar bende dikiş dikmeye merak saldım. Dikiş kalıpları ile ilgili dergiler aldım. Önce kızıma bir elbise dikerek başladım. Daha doğrusu elbise daha bitmedi. Bu aralar yoğunluktan hiç elime alamadım. Dikiş çok zevkliymiş. Ama göründüğü kadar da kolay değilmiş. Bir kısmı içime sinmediği zaman ve tabi acemi olduğum için birkaç kez söküp diktiğim oluyor. Ama ilerleteceğim. Vazgeçmeyeceğim. Benim gibi dikiş ile ilgilenenler , yeni başlayanlar için çok güzel modeller hazırladık. Kendi bedenlerinize göre uyarlayarak yapabilirsiniz. Daha önce de sizlere anlatımlı olarak birçok model verdik. Eski kıyafetleri değerlendirme projeleri yaptık. Tişörtleri yeniledik. Kravatlardan neler yapılır dedik yelekler, puflar, boyunluklar yaptık. Beli lastikli etek nasıl dikilir paylaştık. Kızlarımız için saçaklı etek nasıl dikilir paylaştık. Çok eskilere dayanan ve modası hiç geçmeyen retro gömlek nasıl dikilir paylaştık. Ve en yeni modelleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Hazır Dikiş Kalıpları

Galeride sizlere model ve yanında kalıpları olan birçok kıyafet hazırladık. Kızlarımız için , kendimizi için birçok çalışma. Büyük beden bayan arkadaşlarımız için de kalıplar mevcut. Beğendiğiniz modelleri kendiniz için dikebilir, diktiğiniz modelleri bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : http://gallery.ru/watch?a=bEug-l9CY

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Pratik Dikiş Kalıpları”
  1. Gulay Gulay dedi ki:

    Bu kaliplari nasil buyutuyoruz bilgi verirmisiniz?

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba. Bir büyük beden için kalıbın her tarafından 1 cm pay vererek kalıbı yeniden çizmeniz gerekiyor. Kesersen yine ayrıcı dikiş paylarını vermeyi unutmuyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler