Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pantolondan Etek Tulum Nasıl Dikilir?

Dikiş modelleri ve örneklerinden harika bir projeyle devam ediyoruz. Sırada kot pantolon değerlendirme projesi var. Pantolondan etek tulum nasıl dikilir fotoğraflarla adım adım inceleyeceğiz. Daha sonra elimizde değerlendirmek istediğimiz pantolonumuz varsa hemen kendin yap projesini yapmaya koyulabiliriz. Eski kot pantolonları değerlendirme projeleri kapsamında birçok projeden bahsettik. Çantalar, paspaslar, organizerler diktik. Kottan sırt çantası modelleri diktik. Şimdi kendimize çok hoş etek tulum modellerinden dikiyoruz. Eğer kot pantolondan farklı projeler dikmek isterseniz biraz onlardan bahsedelim. Dıy eski kottan etek yapılışı çok sevilen çok yapılan projelerden. Örgülerle kotları birleştirerek yine muhteşem projelere imza atabiliriz. Mesela eski kottan motifli hırka yapılışı tığ işi örnekler ve kare kot parçalarla hırkayı örmüştük. Yine kot montlarımızı yenileyerek örgülerle birleştirip yepyeni bir tasarıma çevirmiştik. Detaylara ise kot mont örgü monta nasıl çevrilir içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Gelelim şimdi pantolondan etek tulum nasıl dikilir öğrenmeye.

Pantolondan Etek Tulum Nasıl Dikilir? 6

Kot Pantolondan Etek Tulum Dikimi

Tulum modellerini seviyor ve kendinize yeni bir tulum almak istiyorsanız almadan önce içeriğimizi incelemenizi öneririz. Malum son zamanlarda fiyatlar oldukça arttı. Yeni bir kıyafet almak bazen zorlanabiliyor. İhtiyaç fazlasına beğendiğimiz bir modeli alırken çok fazla düşünüyor bazen vazgeçiyoruz. Bugün ise eskiyen, küçük gelen bir pantolonu yenileme projesi var. Harika bir geri dönüşüm projesi. İhtiyacımız olan bir pantolon. Daha sonra aşağıdaki resimleri inceleyebilirsiniz.

İlk olarak eteği dikerek başlıyoruz. Etek boyunu belirleyip alt kısmını kesiyoruz. Ağ kısmını söküp aşağıdaki adımları takip ediyoruz.

Şimdi eteğin üst parçasını dikme zamanı.

Ve artık pantolonun eteğimize dönüşmüş halini görme zamanı.

Pantolondan Etek Tulum Nasıl Dikilir? 1

Pantolondan Etek Tulum Nasıl Dikilir? 4

Pantolondan Etek Tulum Nasıl Dikilir? 5

Pantolondan Etek Tulum Nasıl Dikilir? 3

Pantolondan Etek Tulum Nasıl Dikilir? 2

Şimdi farklı bir pantolonda dikilmiş pantolondan etek tulum çalışmasını inceleyelim.

Kaynak : https://www.sewmuchlovemary.com/2018/11/pants-to-skirt-overalls-refashion.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler