Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çoraptan Perde Tutucu Nasıl Yapılır?

Çorapları değerlendirme projelerinden yepyeni bir tarif hazırladık. Eski çoraptan oyuncak modellerinden zaman zaman bahsettik. Yine farklı tekniklerle yaptığımız perde tutucu modellerinden bahsettik. Bugün çoraptan perde tutucu nasıl yapılır ondan bahsedeceğiz. Sevimli perde tutucu örneğini çok seveceksiniz. Daha önce hazırladığımız çoraptan oyuncak modellerini kollarını, ayaklarını uzun yaparak perde tutucu olarak yapabiliriz. Paylaştığımız modeller arasında çoraptan aslan, çoraptan fil, çoraptan tavşan, çoraptan kanguru gibi modeller var. Beğendiklerinizi perde tutucu olarak kullanabilirsiniz. Amigurumi perde tutucu maymun tarifi eğer örgüden perde tutucu yapmak isterseniz ilginizi çekecek çalışmalardan. Tığ işi motif örneklerinden perde bağları örebilirsiniz. Örgü perde bağı modelleri içinde birçok örneğin anlatımı olan örneklerden oluşuyor. Makrome perde bağı yapımı ise yine ev dekorasyonunuza renk katacak muhteşem bir desenden oluşuyor. Nasıl yapıldığını videodan öğreniyoruz. Daha sonra evimiz için salonlar için yapıyoruz. Tabi isterseniz çocuk odası dekorasyonu, yatak odası dekorasyonunda kullanıyoruz. Çoraptan maymun deseni çocuk odalarında kullanacağımız desenlerden. Hadi şimdi birlikte yapılışını izleyelim.

Çoraptan Perde Tutucu Yapılışı

Çocuk odası dekorasyonunda, bebek odası dekorasyonunda perdelerde kullanacağımız sevimli bir perde tutucu örneği hazırladık. Perdelerde harika maymunlar, tavşanlar, aslanlar, sevdiğimiz desenler yapabiliriz. Bu tür parçalar iç mekan dekorasyonumuza renk katacak türden. Sizi, çocuklarınızı neşelendirecek. Çocuklarımız hem oyuncak olarak oynayacaklar hem de evimizi süsleyecek.

Malzemeler

  • Çorap
  • Elyaf
  • Makas
  • İğne iplik

Çoraptan Perde Tutucu Nasıl Yapılır?

Çoraptan perde tutucu maymunun bittiğinde nasıl durduğuna baktık. Şimdi de çoraptan perde tutucu nasıl yapılır izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler