Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Eski Gömlekten Elbise Yapımı

Baba gömleğini, eş gömleğini, kardeş gömleğini değerlendirerek kendimize çok şık elbise dikiyoruz. Kız çocukları için genç kızlar için veya kendimiz için dikebiliriz. Eski gömlekleri değerlendirme projesi hazırladık. Eski gömlekten elbise yapımı. Çok beğeneceğiniz yepyeni gömlekten elbise dikimi örneklerinden. Eski erkek gömleklerini değerlendirme projeleri kapsamında birçok model tasarlayabilirsiniz. Elinizde kalıplarınız varsa onları kullanabilirsiniz. Kendi kıyafetlerinizden kalıplar oluşturabilirsiniz. Elbiseler, pantolonlar, eski gömlekten yeni gömlekler yapabilirsiniz. Kendin yap kıyafetleri inceleyerek tarzınıza uygun tasarımlar oluşturabilirsiniz. Gömleklerle kot kumaşları, desenli pamuklu kumaşları, dantel veya fistoları birleştirebilirsiniz. Eski dantelleri değerlendirmek isteyerek gömleklerle dantelleri birleştirebilir elbiseler, gömlekler, etekler tasarlayabilirsiniz. Eski kıyafetlerden yeni kıyafet yapma fikirleri için biraz hayal gücü yeterli. Birkaç gömleği, kazakları, pantolanları keserek biçerek yeni tasarımlar oluşturabiliriz. Gömlekleri değerlendirmek istiyorsanız daha önce baba gömleğinden elbise yapımı paylaşmıştık. İlginizi çekebilir. Şimdi yeni örneğin, modelin yapılışına geçelim.

Gömlekten Elbise Nasıl Dikilir?

Rengi de modeli de çok güzel. Tişörtlerle, gömleklerle de kullanabileceğiniz jile diyebiliriz. Dolapta atıl olarak bekleyen, giyilmeyen gömlekten şahane bir elbise yapabilirsiniz. Nasıl mı? Birazdan detaylı anlatımıyla elbise nasıl dikebiliriz öğreneceğiz.

Eski Gömlekten Elbise Yapımı

Gömleğin her parçasını kullanarak şahane bir elbise dikiyoruz. Tatilde, günlük kullanımda çok seveceğimiz eski gömlekten elbise yapım örneği olacak. Hazır kalıpları kullanabiliriz. Kendi kıyafetlerimizden kalıp oluşturabiliriz. Şimdi adım adım elbiseyi nasıl dikebiliriz öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler