Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Eski Erkek Gömlekleri Değerlendirme

Gömleklerden birçok proje yaptık birlikte. Kızlarımız için kendimiz için elbiseler, tunikler diktik. Ev dekorasyonumuz için kırlentler diktik. Şimdide çok güzel bir elbise yapıyoruz. Bu elbiseyi kızlarınız için, kendiniz için dikebilirsiniz. Daha önce gömlekten elbise yapımı ile ilgili kızlarımıza yapacağımız çok güzel projeler hazırlamıştık. Erkek gömleğinden tunik yapımını adım adım sizlere ayrıntılı bir şekilde bol resimli olarak vermiştik. Baba , dayı, amca , abi gömleklerinden hatta kendi gömleklerinizden de yapabilirsiniz. Baba gömleğinden elbise yapımını anlatan çok güzel bir yazı daha yayınlamıştık. Kolay eski gömlekleri değerlendirme örnekleri ile gömleklerinizden sıkıldıysanız yepyeni modellerle onları tekrar kullanabilirsiniz. Dikiş için çok güzel projeler. Benim için dikiş dikmeye yeni başladıysanız birde bu tarz projelerle acemiliğinizi atabilirsiniz.

Eski Gömlekten Elbise Yapımı

Çok beğeneceğiniz ve kolayca dikeceğiniz süper bir kendin yap projesi. Yapılışını sizlere videolu olarak hazırladık. İhtiyacınız olan malzemeleri çevrenizden kolayca bulabilirsiniz. Herkesin evinde olan malzemeler. Malzemelerimiz gömlek, makas, toplu iğne. Tüm malzemelerimiz bu kadar. Kendimiz için şık bir bluz yapıyoruz. Eski gömleğinizden kendiniz için rahat bir bluz yapıyorsunuz daha güzel ne olabilir. Modelimiz aşağıdaki gibi olacak.

Eski Erkek Gömlekleri Değerlendirme

Şimdi videoda bluzun nasıl yapıldığını adım adım görelim. Birkaç kesme işleme ve sonrasında dikme işlemi ve ufak süslemelerle şık bir bluz. İyi seyirler.

 

Kaynak : https://www.livemaster.ru/topic/2406547-lajfhak-letnyaya-zhenskaya-bluzka-s-poyasom-iz-muzhskoj-rubashki

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler