Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kapitone Çanta Nasıl Dikilir?

Son zamanların bu sezona damgasını vuran çanta modellerinden. Kapitone kumaşlarla çeşit çeşit çantalar dikiyoruz. Dikiş severler daha önce kullandıkları yelekler, montlar, etekler, pantolonlar diktikleri kumaşlardan, kapitone kumaşlardan çok güzel çantalar dikebilirler. Kapitone çanta modellerinden güzel bir örneğin anlatımını paylaştık. Pratikten keserek veya kumaş çanta kalıplarını kullanarak güzel çantalar dikebilirsiniz.

Ünlü markaları ziyarete gittiğimizde modelleri incelemeye başlarız. Fiyatların çok yüksek olduğunu görürüz. Daha sonra dikiş modelleri ve örneklerini dikmeyi bilenler ben bunu dikerim deyip oradan uzaklaşarak eve dönerler. Aynı kumaşı veya en uygun kumaşı bulup en güzel modelleri dikmeye başlarlar. Zara kapitone çanta, mango kapitone çanta, stradivarius kapitone çanta, bershka kapitone çanta modellerini dikebilirsiniz.

Çanta modellerinde biz daha çok eski kot pantolonları değerlendirme projelerinde örnekler diktik. Eski kot çanta modellerine birçok örnek dikim anlatımını bulabilirsiniz. Mesela eski kot pantolondan okul çantası nasıl yapılır adım adım anlattık. Kendinize, çocuklarınıza hemen dikebilirsiniz. Eğer elinizde organze kumaşlar, tül kumaşlar varsa onlarla da çantalar dikebilirsiniz. Örneklerine ise organze kumaştan çanta modelleri ve yapılışından ulaşabilirsiniz. Gelelim şimdi kapitone çanta nasıl dikilir detaylara.

Adım Adım Kapitone Çanta Dikimi

Elinizde olan kumaşlarla, kapitone kumaşlarla, parça kapitone kumaşlarla çok güzel çantalar dikebilirsiniz. Bugün adım adım kapitone çanta dikiminden bahsedeceği. Elinizdeki kumaşları kolay çanta dikimiyle değerlendirebilirsiniz.

Kapitone Çanta Nasıl Dikilir?

Az sonra kolay bir çanta dikeceğiz. Kumaş olarak kapitone kumaşları kullanıyoruz. Sizde beğendiğiniz modellerde kumaş çantalar dikebilirsiniz. Tüm detaylarıyla kapitone çanta nasıl dikilir öğreniyoruz.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler