Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Uğur Böceği Çanta Yapılışı

Kız çocuklarınız için keyifle dikeceğiniz çok hoş bir çanta hazırladık. Uğur böceği çanta yapılışı. Evde kalan kumaşları değerlendirmek için dikebilirsiniz. Yeni kumaşlar alarak dikebilirsiniz. Hediyelik fikirler olarak da çok güzel bir proje. Uğur böceği çantanın kalıbı mevcut değil. Kalıba en altta bulunan linkten ulaşarak alabilirsiniz. Dikiş projeleri ile ilgileniyorsanız adım adım fotoğraflarla yapılışını inceleyebilirsiniz. Kumaştan çanta yapımı resimli anlatımlı olarak yer alıyor yazı içinde. Kalıp yok ama fotoğraflara bakarak kendi kalıbınızı çıkartabilirsiniz. Veya linkten alabilirsiniz. Çocuklarınız içinse dikebileceğiniz bir diğer çanta ise kalp sırt çantası yapımını deneyebilirsiniz. Şimdi yeni dikeceğimiz çantanın yapılışı aşamalarına geçelim.

Uğur Böceği Çanta Nasıl Dikilir?

Sade, şık ve güzel. Kızlarınız bayılacaklar. Zor ve karışık görünebilir. Ama fotoğraflarda bulunan adımları takip ettiğinizde kolay olduğunu göreceksiniz. Uğur böceği çanta yapılışı kalıbı olmayan ama adımlarla yapılışı olan güzel bir çanta. Yandan fermuarlı güzel bir çanta. 3 farklı renkte kumaşa ihtiyacımız olacak. Tekstil kalemine, makasa, dikiş makinesine, fermuara, keçeye ihtiyacımız olacak.

Uğur Böceği Çanta Yapılışı

Daha sonra kalıbı kağıt üzerine çıkaracağız. Ve keçe üzerine aktaracağız. Kalıbı fotoğraflardan çıkartabilirsiniz. Mevcut bir kalıp yok. Ve en altta bulunan linkten kalıbı alabilirsiniz. Çantanın önce kalıbını hazırlayalım.

Uğur Böceği Çanta Yapılışı 2

Uğur Böceği Çanta Yapılışı 3

Uğur Böceği Çanta Yapılışı 4

Uğur Böceği Çanta Yapılışı 5

Uğur Böceği Çanta Yapılışı 7

Kalıplar hazır olduğuna göre artık dikime başlayabiliriz. Eminim heyecanla kızının bir an önce çantanın bitmesini bekliyordur.

Çantamızı diktik. Harika oldu. Kızlarınız bayılacak.

Kaynak : https://www.sewmuchado.com/2018/05/girls-backpack-pattern-cricut-simplicity.html

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler