Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Perde Bağı Modelleri

Çok güzel örgüler ve şamalarını hazırladık. Örgü perde bağı modelleri. Ve tabi yapılışı şemaları. Çocuk odası dekorasyonu için genelde amigurumi perde bağı modelleri kullanıyoruz. Amigurumi perde bağı örmek isteyenler için amigurumi perde tutucu maymun yapımı tarifi vermiştik. Yine en güzel modellerin bir araya geldiği perde bağı modellerini bir araya toplamıştık. İncili, çiçekli, taşlı, tokalı, boncuklu birçok modelden oluşan en güzel örnekler. Birçok modeli fotoğrafa bakarak evde kendiniz yapabilirsiniz. Bu kez şemalarının olduğu güzel modeller hazırladık. Örgü perde bağı olarak değil de yine farklı yerlerde süslemelerde kullanabilirsiniz. Örgü duvar süsleri yapabilirsiniz. Beşik kenarına süs olarak yapabilirsiniz. Güzel örgü ev süsleri olarak kullanabilirsiniz. Mutfak örgüleri tutacaklar süsler olarak kullanabilirsiniz. Örgü örüp satış yapıyorsanız hazırladığınız örgü sunumlarında kullanabilirsiniz. Örgü aksesuarlar ve süs eşyaları içinde kullanabilirsiniz. Harika bir örgü kolye yapabilirsiniz mesela.

El İşi Perde Süsleri

Şemalara geçmeden önce sizlere örgü perde bağı modellerinin hepsini bir arada göstermek istiyorum. Ve perdede nasıl durduklarını.

Örgü Perde Bağı Modelleri

Örgü Perde Bağı Modelleri 1

4 farklı modelin yapılışını şemalarla hazırladık. Çok güzel modeller ben özellikle güllü modeli ve kıvrımlı modeli çok sevdim. Farklı yerde kullanmak için aksesuar olarak da yapabiliriz diye düşünüyorum. Mesela örgü kemer modelleri olarak kullanabiliriz. Kafamda kemer ile ilgili birçok fikir canlandı. Neyse sizi fazla sıkmayayım. Hemen şemalara geçelim.

Örgü Perde Bağı Modelleri 6

Örgü Perde Bağı Modelleri 7

Örgü Perde Bağı Modelleri 8

Çok güzeller. Perde bağı, örgü kemer, kolye, örgü saç bandı olarak da kullanabilirsiniz.

Örgü Perde Bağı Modelleri 2

Örgü Perde Bağı Modelleri 3

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/vyazanyie-podhvatyi-dlya-shtor-shemyi/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler