Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Deniz Kabuğu Takı Kutusu Yapımı

Çok severek kullandığımız takılarımız için şahane bir takı standı hazırladık. Yüzüklerimiz, zincirlerimiz, bileklik ve kolyelerimizi koyacağımız deniz kabuğu takı kutusu yapımı. Yarım çile kadar ip gitmiş deniz kabuğu örgü modelinde. Hatta daha az kullanılmış. Elinizde kordon ipleriniz, polyester makrome ipleriniz varsa deniz kabuğu yapımında kullanabilirsiniz. Takı askısı, takı standı olarak daha önce farklı paylaşımlarımız olmuştu. En beğendiğim modeller arasında amigurumi ağaç yapımı. Çocuk odalarında, bebek odalarında aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Daha basit yöntemlerle de takı stantları yapabiliriz. Dantel takı askılığı yapımı kullanılmayan dantelleri değerlendirdiğimiz kendin yap projelerinden. Hem duvarda da çok şık duruyor. Elbise askısından takı askısı yapılışı kolay ve kullanışlı modellerden. Son olarak paylaşacağımız model pratik küpe askılığı. Dondurma çubuklarından yaptığımız kolay örneklerden. Şimdi paylaşacağımız deniz kabuğu takı kutusu yapımı tığ işi olarak ördüğümüz örgülerden. Ortasında incisiyle hemen deniz kabuğumuzu örmeye başlayalım.

Deniz Kabuğu Nasıl Örülür?

Kolay örgü modellerinden güzel bir tarifle devam ediyoruz. İncisiyle birlikte bir deniz kabuğu örüyoruz. Deniz kabuğunu takı standı olarak kullanıyoruz. Tabi isterseniz farklı projelerde de kullanabilirsiniz. Sadece dekor ürünü olarak da çok hoş bir model. Deniz kabuğu takı kutusu yapımı kız çocuklarının odalarında da kullanılabilir. Hobi odanız varsa çalışma alanınız varsa deniz kabuğunu kullanabilirsiniz.

 Deniz Kabuğu Takı Kutusu Yapımı 2

Deniz Kabuğu Takı Kutusu Yapımı 1

Deniz kabuğu takı kutusu yapımı kolay ve güzel örgülerden. İlk olarak iplerimizi hazırlayalım. Böylece örgümüzü videoyu izlerken örmek kolay olur. 4,5 mm tığla örülmüş ve ölçüler 23 x 4 cm ebatlarında.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler