Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Ağaç Yapımı

Amigurimeden harika bir model. Daha önce farklı bir örneği pembe, sarı, yeşil iplerle örülmüş örneğini görmüştüm. Harika duruyordu. Hatta kenarında örgü salıncak modelleri de yapılmıştı. Şimdi amigurumi ağaç yapımını dekor ürünü olarak kullanabilirsiniz. Örgü takı askılığı olarak kullanabilirsiniz. Çok güzel örülmesi gereken bir örnek. Amigurumi ağacı sizde örebilir kendi odanızda, çocuklarınızın odasında takı askısı olarak veya örgü dekor ürünü olarak kullanabilirsiniz. Örgü amigurumi takı askılığı yapımına geçmeden önce daha önce bahsettiğimiz takı askığılı modellerine değinelim. Pratik küpe askılığı dondurma çubuklarından yapacağınız bir model. Dantel takı askılığı yapımı kullanılmayan danteller ve kasnaklardan oluşan bir model. Elbise askılarını sadece kıyafetlerimizi asmak için kullanmıyoruz. Takı askıları da yapıyoruz. Elbise askısından takı askısı yapılışı çok güzel bir örnek. Kolaylıkla yapacağınız modellerden. Şimdi sıra geldi amigurumi ağaç yapımı detaylarını görmeye.

Amigurumi Ağaç Nasıl Örülür?

Çok güzel bir model olmuş. Elinizde olan iplerle sizde severek örebilirsiniz. Amigurumi ağaç yapımı pamuklu iplerle 2 mm tığ ile örülmüş bir örnek. Ağacın boyutları 32 x 15 cm ebatlarında. Sizde gövde yüksekliğini ayarlayarak istediğiniz boyutlarda örebilirsiniz. Yine ağaçların dallarını da tur sayılarını artırarak büyüklüklerini ayarlayabilirsiniz.

Amigurumi Ağaç Yapımı 2

Yüzükler, küpeler, bileklikler, saatler için çok güzel bir ağaç, takı askısı. Videolu anlatımla hazırladık. Yine detaylı sayıları Çince olarak kaynak kısmından bulabilirsiniz. Şimdi ağacımızı, takı askılığımızı yakından inceleyelim.

Amigurumi Ağaç Yapımı 10

Amigurumi Ağaç Yapımı 11

Amigurumi Ağaç Yapımı 9

Amigurumi Ağaç Yapımı 3

Amigurumi Ağaç Yapımı 4

Amigurumi Ağaç Yapımı 5

Amigurumi Ağaç Yapımı 7

Amigurumi Ağaç Yapımı 6

Amigurumi Ağaç Yapımı 8

Amigurumi Ağaç Yapımı 1

Çok güzel görünüyor. Tüm aşamaları ile birlikte muhteşem. Sizde örmek isterseniz amigurumi ağaç yapımını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8249

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler