Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Kiraz Çiçeği Tavşan Yapılışı

Amigurumi modellerimiz arasına bir yenisini ekliyoruz. Sırada amigurumi kiraz çiçeği tavşan yapılışı var. Üzerine el nakışı modelleriyle kirazları işlediğimiz, örgü çiçek modellerinden, örgü kiraz çiçeğini örüp eklediğimiz amigurumi tavşan modellerinden. Amigurumi tavşan yapımından çeşit çeşit modelleri örmüştük. Şimdi onlardan bahsedelim ve daha sonra kiraz çiçekleriyle, kirazlarla süslediğimiz tavşanın yapılışını öğrenelim.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz örgü tavşanlardan bahsedeceğiz. Amigurumi tarifi tavşan yapılışı çok sevilen modellerden. Son zamanlarda sosyal medyada uzun kulaklı örgü tavşanları görebilirsiniz. Tığ işi ile ördüğümüz amigurumilerden örmek istemezseniz şişle ördüğümüz harika bir tavşan daha var. Detaylara ise şişle amigurumi tavşan nasıl yapılırdan ulaşabilirsiniz. Kalın iplerle amigurumiler örebilirsiniz. Kadife iple amigurumi tavşan tarifi çok hoşunuza gidecek. Bir günde tamamlayacağınız örgü oyuncak modellerinden. Önceki örgü tavşanlardan bahsettiğimize göre son olarak yeni model olan amigurumi kiraz çiçeği tavşan yapılışına geçelim.

Kiraz Çiçeği Tavşan Nasıl Örülür?

Mini tavşanlar örüyoruz. Çok sevimli, çok minnoş. Daha sonra bu tavşanları kirazlarla, kiraz çiçekleriyle süslüyoruz. Sizde beğendiğiniz çiçeklerle, meyvelerle amigurumilerinizi süsleyebilirsiniz. Çeşitli amigurumilerde el nakışı örneklerini kullanıyoruz. Kanaviçe etamin örneklerini kullanıyoruz. Tavşanlarda, kurbağalarda, aslanlarda, kaplumbağa örüp üzerini süsleyebilirsiniz.

Amigurumi Kiraz Çiçeği Tavşan Yapılışı

Çok sevimli görünüyor değil mi. O halde videoya geçelim. Detaylarıyla amigurumi kiraz çiçeği tavşan yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler