Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Amigurumi Tavşan Nasıl Yapılır?

Şiş örgü örneklerinden çok güzel amigurumi oyuncak yapılışı hazırladık. Şişle amigurumi tavşan nasıl yapılır detaylarıyla izleyeceğiz. Daha sonra elimizde olan iplerle sevimli tavşanları örebiliriz. Amigurumi oyuncakları genelde tığ işi olarak örüyoruz. Tığ işi örgü teknikleriyle oyuncaklar örüyorduk. Amigurumi tavşanlarda en çok örülen örgü oyuncak modellerinden. Şimdi tığla ördüğümüz amigurumi tavşanlara değinelim. Çok sevilen çok örülen tariflerden biri amigurumi tarifi tavşan yapılışı Uzun kulaklı tavşan modelleri olarak birçok kişi tarafından örüldü. El yapımı amigurumi tavşan daha kolay bir örnek. Kadife iple amigurumi tavşan tarifi de örülecek modellerden. Kalın iplerle örüldüğü için kısa sürede tamamlayabiliriz. Son olarak yeni model videoya geçip şişle amigurumi tavşan nasıl yapılır öğrenelim.

Şişle Amigurumi Tavşan Yapılışı

Dikişsiz örgü modellerinden çok hoş çok sevimli örgü tavşan yapılışı hazırladık. Dairesel olarak örüyoruz ve tavşanın parçalarında dikiş izleri bulunmuyor. 5 şiş örgü modellerinden, 5 şiş çorap örer gibi 5 şiş patik örer gibi tavşanı öreceğiz. Eğer ilk defa örgü örecekseniz 5 şişle örgüyü örmek zor gelebilir.

Tavşanın nasıl göründüğünü merak ediyorsunuz değil mi. O halde fotoğraflarla görünüşünü inceleyelim.

Şişle Amigurumi Tavşan Nasıl Yapılır? 3

Şişle Amigurumi Tavşan Nasıl Yapılır? 1

Şişle Amigurumi Tavşan Nasıl Yapılır? 2

Şişle Amigurumi Tavşan Nasıl Yapılır? 4

Şişle Amigurumi Tavşan Nasıl Yapılır?

Fisto yakalar bildiğiniz gibi çok moda. Bizde tavşanımıza bir örgü yaka yapalım istedik. Yabancı örgü modellerinden bir anlatım. Elbisesiyle çok sevimli duruyor. Aynı zamanda örgü yakayı ve örgü elbiseyi farklı amigurumi oyuncaklarınızda da kullanabilirsiniz. Son olarak videoya geçip şişle amigurumi tavşan nasıl örülür öğrenelim.

 

Kaynak : https://www.instagram.com/p/Cmo477nqw89/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler