Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi İnek Yapımı Tarifi

Amigurumi modellerinden çok sevilen amigurumi sütaş inek yapımı hazırladık. Türkçe anlatımıyla amigurumiyi kolayca öreceğiz. Pamuklu iplerle, yünlü karışımlı iplerle sevdiğimiz amigurumi ücretsiz tarifleri örebiliriz. Siyah, beyaz, pembe ve kahverengi iplerle sevimli amigurumi inek modelleri örüyoruz. Öncesinde daha önce ördüğümüz örgü oyuncak modellerinden bahsedelim. Sevimli amigurumi örgü çıngırak modelleri örmüştük. İnek desen uygulaması yapmıştık. Anlatımına amigurumi inek çıngırak tarifinden ulaşabilirsiniz. Aynı sayıları farklı hayvan uygulamasına da çevirebilirsiniz. Kurbağalar, tavşanlar, kediler, ayıcıklar örebilirsiniz. Amigurumi inek tarifi ayakta duran modellerden. Daha fazla sağlıklı oyuncak modellerine önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi amigurumi inek yapımı tarifini öğrenmeye geçelim.

Amigurumi Sütaş İnek Yapımı

Hazırlayın ipleri, tığları sevimli bir inek örüyoruz. Siyah ve beyaz iplere ihtiyacımız olacak. Elyafa, işaretleyiciye ve makasa da ihtiyacımız olacak. Ayrıca pembe ve kahverengi iplerden de bir miktar gerekiyor. Çocuklar bu ineği çok sevecekler. Kendilerine amigurumi uyku arkadaşı yapacaklar.

Amigurumi İnek Yapımı Tarifi

Çok sevimli değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Amigurumi inek yapımı tarifini öğrenelim. İyi seyirler. Bol hobili huzurlu günler dileriz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler