Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Bukleli Saç Yapımı

Amigurumi bebeklerimiz için kıvırcık saç yapımı hazırladık. Ördüğümüz her çeşit bebeğe amigurumi bukleli saç yapımını deneyebilirsiniz. Siyah, sarı, kızıl saç modelleri yapabilirsiniz. amigurumi doll tariflerinde yine birçok iple, birçok teknikle en güzel saç modellerini yapabilirsiniz. Amigurumi örgü saç yapımı  ip üzerine püskül yapar gibi ipleri geçiriyor, dikerek saçları yapıyoruz. Peruk gibi duran çok güzel bir teknik. İstediğimiz uzunlukta keserek hazırladığımız ipleri direk  sık iğnelerden geçirerek saçlar yapabiliriz. Genelde amigurumi bebek tarifleri için kullandığımız saç şekli. Amigurumi saç tekniklerinde yün keçeleri de kullanabiliriz. Yün keçeleri, keçe iğneleme tekniğiyle bebeklere saç yapabiliriz. İpler dışında bebekler için satılan hazır peruklar var. Onları da kullanabilirsiniz. Amigurumi bukleli saç yapımı beğendiğiniz bebeklere uygulayacağınız bir yöntem. Şimdi kıvırcık saç nasıl yapılır onu görelim.

Amigurumi Bebek Saçı Yapımı

Çok kolay bir yöntemle bukle saçlar lüle saçlar yapıyoruz. Amigurumi bebekleri ördükten sonra nasıl saç yapsam diye çok düşünürüz. Düz mü olsun, kıvırcık mı olsun çok düşünürüz. Hele birde ilk kez ördüysek. Saç yapmak, amigurumi bebeklerin yüz ifadelerini işlemek zor olabilir. Tabi daha çok ördüğümüzde artık bu düşünce işkence olmaktan çıkar. Bebeklerimizi, oyuncaklarımızı kolaylıkla öreriz, şekil veririz. Ben ilk örmeye başladığımda dikmek zor geliyordu, o kadar çok sökmüştüm ki ilk ördüğüm oyuncakları. Şimdi ise çok daha kolay.

Amigurumi Bukleli Saç Yapımı

Ördüğümüz bebeklere en güzel saç modellerini yapmaya devam ediyoruz. Amigurumi bukleli saç yapımı kolaylıkla bebeklerimize uygulayacağımız bir yöntem. Hadi izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler