Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Adım Adım Amigurumi Kuzu Tarifi

Çokça örülen amigurumi kuzu tariflerinden. Videolu anlatımla sizlere çok sorulan modelin yapılışını hazırladık. Popcornlarla yapılmış amigurumi kuzu yapımı. Değişik kuzu tariflerinden bahsetmiştik daha önce. Amigurumi kuzu lali tarifi ilk paylaştığımız tariflerden. Aplike örgü kuzu modellerimiz var. Kuzu yastık yapılışı var. Amigurumi minik kuzu yapımı var. Ve daha birçok ücretsiz amigurumi tarifleri var. Tek yapmanız gereken mimuu.com ana sayfasından amigurumi tariflerine tıklamak. Sonrasında tüm tarifler önünüze gelecektir. İstediğiniz beğendiğiniz tarifleri çocuklarınız için, hediyelik olarak veya satış için örebilirsiniz. Tarifleri çeviri yaparak yayınlamak bizden istediğiniz şekilde örmek sizden. Çok sorulan, çok aranan tarifleri de yine mimuu da bulabilirsiniz. Şimdi amigurumi kuzu tarifine geçelim.

Amigurumi Kuzu Yapılışı

Amigurumi kuzu tarifi çok örülen bir model. Çocukların severek, keyifle oynadığı bir model. Çıngırak olarak, diş kaşıyıcı olarak da yapabilirsiniz. 4 videoda baştan sona kuzunun nasıl yapıldığını bulabilirsiniz. En son videoda parçaların nasıl birleştirebileceğinizi görebilirsiniz. Takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. Pamuklu ipler tercih edebilirsiniz. İplerinize gire 2 – 2,5 – 3 mm tığlar kullanarak örebilirsiniz.

Resim netten alıntıdır.

Amigurumi Kuzu Tarifi

Parçaları birleştirirken kulakların, ellerin ve ayakların düzgün olarak dikmeye dikkat edebilirsiniz. Şimdi kuzunun tüm parçaları kafa, ayaklar, gövde ve kulaklar nasıl yapılıyor izleyelim.

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Adım Adım Amigurumi Kuzu Tarifi”
  1. funda dedi ki:

    acaba videolardan müziği kaldırma sansınız varmı sesiniz cok az geliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler