Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Kalem Süsü Yapımı

Harika modeller hazırladık sizlere. Çocuklarınız için kendiniz için keyifle öreceğiniz amigurumiler. Tarifler videolu. Dilerseniz kaynak kısmında bulunan linkten modellerin sayılarına ulaşabilirsiniz. Ben amigurumi tavus kuşu, amigurumi unicorn modellerine bayıldım. Yine amigurumi dinozor var, amigurumi tilki var, amigurumi zürafa var. Siz aynı sayıları farklı hayvan figürlerine çevirerek örebilirsiniz. 4 modelin anlatımlı videosu var. Bu modellerin ve diğer modellerin sayılarına kaynaktan ulaşabilirsiniz. Amigurumi kalem süsü yapılışını çocuklarınız çok sevecek. Okulda bu oyuncaklara izin verilmeyebilir ama ders çalışırken masalarında harika duracak. Çocuklarınızın sevdiği hayvanlardan, figürlerden oyuncaklar örebilirsiniz. Amigurumi kalem süsü yapımı için onların sevdiği figürlerden örüp özel günlerinde hediye edebilisiniz. Hediyelik fikirler veya satış içinde süper bir model. Amigurumi örgü kalemlik yapılışı örneklerini de hediye için örebilirsiniz. Şimdi yeni model örgü kalem süsü modellerini yakından inceleyelim.

Örgü Kalem Süsü Yapımı

Çok eğlenceli tarifler hazırladık sizlere. Çocukların bayılacağı amigurumi kalem süsü yapımı. Ben çok sevdim. Ördüğümüz oyuncakların veya örgülerin fotoğrafını çekerken de kullanılabilir. Çok güzel duracaktır fotoğraflarda. Tavus kuşları, tavşanlar, kangurular, koalalar, inekler, köpekler… Birçok sevdiğiniz hayvanı örebilirsiniz. Oyuncaklarınızı süslemede boncuklar kullanabilirsiniz. Kalemin kapağı ve kalem için harika bir süs örüyoruz. 4 modeli anlatımlı olarak videolu hazırlıyoruz. Detaylı anlatıma, sayılara kaynak kısmından ulaşabilirsiniz.

Her biri çok güzel görünüyor. Birçok örnek mevcut. Beğendiğiniz figürleri keyifle, severek örebilirsiniz. 4 modelin yapılışı da videolu olarak mevcut. Yine sayılara kaynaktan ulaşabilirsiniz. Ben çok beğendim. Sizinde beğeneceğinizi düşünüyorum. İşte harika tarifler.

Amigurumi Kalem Süsü Yapımı 11

Kaynak : https://kknews.cc/zh-sg/pet/a356ny6.html

Benzer İçerikler
3 thoughts on “Amigurumi Kalem Süsü Yapımı”
  1. Lucimar dedi ki:

    Boa tarde! Amei as cantinhos, poderia compartilhar comigo

  2. Paty dedi ki:

    Hola Amei te escribo de Mexico, perdona, me podrías compartir el patrón de la medusa porfavor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler