Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kadife İple Kolay Amigurumi Kedi Yapılışı

Amigurumi modellerine devam ediyoruz. Sırada kadife iple kolay amigurumi kedi yapılışı var. Kadife ipleri örgü oyuncak modellerini örmeyi çok seviyoruz. Birkaç turda büyük bir oyuncak elde ediyoruz. Kolay amigurumi kedi yapımına geçmeden önce daha önce yaptığımız kedili örgülere değinelim.

Amigurumi dışında kedileri çok hoş projelerde kullandık. Peluş kedi yastık yapımı bebek odası dekorasyonunda, çocuk odası dekorasyonunda çok hoş duracak örgü yastık modellerinden. Eski kazakları değerlendirdiğimiz bir proje hazırlamıştık. Kazakları kesip biçerek kedi yapmıştık. Detaylara ise eski kazaktan kedi nasıl yapılır içeriğinden ulaşabilirsiniz. Son projemiz ise çok sevimli minnoş bir yastık. Anlatımına kedi motifli yastık nasıl örülür? ulaşabilirsiniz. Renk renk kedili motiflerle güzel bir yastık örmüştük. Şimdi kedili hoş bir oyuncağın anlatımına geçelim. Oyuncak olarak veya dekoratif yastık modelleri olarak kullanabilirsiniz.

Kadife İple Amigurumi Kedi Nasıl Örülür?

Birbirine eş kediler örebilirsiniz. Damat kediler, gelin kediler örerek evlenen arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Doğum günü hediyesi olarak örebilirsiniz. Çok sevimli ve örmesi de oldukça kolay. Yabancı örgü modellerinden olan sevimli kediciği 1 – 2 günde tamamlayabilirsiniz.

Kadife İple Kolay Amigurumi Kedi Yapılışı

Kadife İple Kolay Amigurumi Kedi Yapılışı 1

3 yaşından küçük çocuklar için amigurumilerde kullanılan güvenli gözler yerine işleme gözler, örgü gözler yapabilirsiniz. 3 yaşından küçük çocuklarda güvenli gözlerin kullanılması pek önerilmiyor. Kedicikleri tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. O halde hemen videoya geçelim ve kadife iple kolay amigurumi kedi yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler