Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kedi Motifli Yastık Nasıl Örülür?

Kedi motifli çok güzel bir motif yapılışı var sırada. Sevimli kedilerden oluşan bir yastık, kırlent modelleri, örgü çanta modelleri, bebek battaniyesi örmek isterseniz hemen sizi buraya bekliyorum. Örgü yastık modellerini, kırlent modellerini ev dekorasyonumuzda çok kullanıyoruz. Balkonlarımıza, teraslarımıza paletten sedir yapımı yapıyoruz. Daha sonra bu sedirlerin üzerini el emeği göz nuru ürünlerimizle süslüyoruz. Örgü paspas modelleri, kaktüs yastık yapımı, modern makrome çalışmaları, örgü kırlent modelleri yapılışı çok güzel duruyor. Duvarlarınızda, yastıklarınızda kanaviçe etamin örneklerini de kullanabilirsiniz. Makrome raflar yapıp üzerine kaktüslerinizi, çiçeklerini, aksesuarlarınızı yerleştirebilirsiniz. Yaptığınız, ördüğünüz yastıklarla çok güzel olacak. Kedi motifli yastık nasıl örülür izleyelim hep birlikte.

Örgü Kedili Yastık

Kedi motifli yastık nasıl örülür videolu anlatımlı çok güzel bir örnek hazırladık. Sadece yastık olarak değil bebek battaniyesi, çanta modelleri, telefon – tablet kılıfı, paspas gibi örgülerinizde de kullanabilirsiniz. Sakallı ip, kirpi ip, simli ip, peluş ip gibi birçok çeşitli iplerle kedileri örebilirsiniz. Önce istediğimiz renklerle kare motiflerimizi örüyoruz. Daha sonra istediğimiz iple, istediğimiz renkler kedilerimizi örüyoruz. Kediler evde kalan ipleri değerlendirmek içinde çok iyi bir fikir. Örgü kedileri çeşitli süslemelerde de kullanabilirsiniz. Kedilerin gözlerine boncuk dikebilirsiniz, amigurumi emniyetli gözler kullanabilirsiniz. Düğmeler dikebilirsiniz. Yada iple tohum işi yapabilirsiniz.

Önce kedilerimize bir göz atalım.

Kedi Motifli Yastık Nasıl Örülür? 7

Kedi Motifli Yastık Nasıl Örülür? 9

Çok sevimliler değil mi. Aynı motif farklı kedi süslemeleri ile çok güzel olmuş. Kare motiflerde de istediğiniz renk düzenini kullanabilirsiniz. Kedileri örerken de 2 renk uygulaması yapabilirsiniz.

Kedi Motifli Yastık Nasıl Örülür? 8

Kedi Motifli Yastık Nasıl Örülür? 11

Kedi Motifli Yastık Nasıl Örülür? 10

Kedi Motifli Yastık Nasıl Örülür? 5

Aynı motifle örülmüş farklı renklerde kedilere bakalım.

Kedi Motifli Yastık Nasıl Örülür? 4

Kedi Motifli Yastık Nasıl Örülür?

Kedi Motifli Yastık Nasıl Örülür? 3

Kedi Motifli Yastık Nasıl Örülür? 2

Kedi Motifli Yastık Nasıl Örülür? 6

Kedi Motifli Yastık Nasıl Örülür? 1

Sıra geldi sevimli kedilerin nasıl örüldüğünü izlemeye geldi. Kedi motifli yastık nasıl örülür izliyoruz. Sizde ev dekorasyonunuz için sevimli kedilerden yastık örebilirsiniz. El örgü hırka modelleri, bebek yelek modelleri de güzel durur. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.etsy.com/listing/777542256/many-cats-square-crochet-pattern-pdf

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler