Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Bebek Anahtarlık Yapımı

Örgü anahtarlık modellerinden birçok örnek paylaşımında bulunduk. Bugün onlar arasına amigurumi bebek anahtarlık yapımı ekliyoruz. Tığ işi anahtarlık  modellerinden ilk paylaştığımız andan itibaren en çok sevilen modellerimizden biri amigurumi baykuş anahtarlık tarifi. Herkes tarafından sevilerek örüldü. Yine en az onun kadar seveceğiniz bir model daha. Amigurumi tekniklerini biliyorsanız ve daha önce amigurumi ördüyseniz bu modeli yapabilirsiniz. Sevdiğiniz arkadaşlarınıza hediye etmek içinde çok güzel bir fikir. Daha fazla amigurumi modelleri, anlatımları ve nasıl yapıldığına dair bilgiler istiyorsanız sitemizin amigurumi bölümünü inceleyebilirsiniz.

Amigurumi Anahtarlık Yapılışı

Amigurumi bebek anahtarlık yapımı çok sevilen projeler arasında yer alacak bir proje. Evde kalan ipleri değerlendirmek için örebilirsiniz. Arkadaşlarınızın özel günlerinde, doğum günlerinde bu güzel bebek anahtarlıktan yapıp hediye edebilirsiniz. Genelde amigurumilerin içini doldurmak için elyaf kullanırız. Ama bu anahtarlık için köpük kullanıyoruz. Strafor köpükleri hobi marketlerde bulabilirsiniz. Bazı kırtasiyelerde de oluyor. Okul öncesi çocuklar etkinlik yaptıkları için. Bebeğimiz elbisesi, ayakkabıları, saçları ile çok hoş bir bebek. Siz isterseniz üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Amigurumi Bebek Anahtarlık Yapımı 1

Amigurumi Bebek Anahtarlık Yapımı

Yukarıda bebeklerimiz bittiğinde nasıl göründüğünü gördük. Renkli ipler, tığ, köpüğe ihtiyacımız olacak. Şimdi videoda adım adım amigurumi bebek anahtarlık nasıl yapılıyor izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler