Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Duvar Süsü Modelleri ve Şemaları

Örgü modelleri ve yapılışlarında çok güzel şablonlar ve örülmüş hallerini gösteren örnekler hazırladık. Amigurumi duvar süsü modelleri ve şemaları. Aynı şemaları örgü dışında kanaviçe şablonları olarak da kullanabilirsiniz. Bebek kıyafetleri, havlular, duvar panoları olarak işlemeler yapabilirsiniz. Galeride harika şablonlar, harika duvar süsü modelleri var. Amigurumi örmeyi seviyor ve yeni modeller arıyorsanız mutlaka incelemeniz gereken bir galeri. Amigurumilerde bebek odası dekorasyonunda kullanmak için çocuk odası dekorasyonunda kullanmak için çok güzel çalışmalar hazırladık. En güzel örgü oyuncak modellerini ördük. Bugün duvarları süsleyecek bir çalışma hazırladık. Şimdi daha önce ördüğümüz tığ işi duvar süsü modellerinden bahsedelim. Örgü lama duvar süsü yapılışı aynı şekilde örülmüş benzer bir model. Amigurumi hippo duvar süsü yapılışı sevimli duvar süsü örneklerinden. Örgü duvar süsü yapımı ise arabalı çok güzel modellerden. Yine benzer şekilde sık iğnelerle örülüyor. Amigurumilerden lambader modelleri de örebilirsiniz. Mesela amigurumi lambader modellerini mutlaka incelemelisiniz. İçinde harika örnekler var. Bende kızım için öreceğim. Hadi şimdi amigurumi duvar süsü modelleri ve şemalarını inceleyelim.

Amigurumi Duvar Süsü Şemaları

İlk olarak şemaları inceleyeceğiz. Sonra nasıl örüldüğünü yani örülüp bittiğinde nasıl durduğuna bakacağız. Şemaları nasıl uygulayacağız, nasıl öreceğiz üst kısımda paragrafta paylaştık. Bağlantılardan tariflere ulaşabilirsiniz. Amigurumi duvar süsü modelleri ve şemaları arasında çok güzel modeller var. Hemen incelemeye geçiyoruz.

 

Amigurumi Duvar Panosu

Üst kısımda şemaları inceledik. Örgülerin boyutları değişiklik gösterebilir. Aşağıda inceleyeceğimiz birçok modelin şeması mevcut. Eğer hazırsanız şemaları inceledikten sonra örülmüş hallerine göz atalım.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler