Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Lama Duvar Süsü Yapılışı

Son zamanlarda benzer modelleri sosyal medyada çok görmüş olabilirsiniz. Çok beğendiğim örgü duvar süsü modellerinden. Bebek odası dekorasyonunda, çocuk odası dekorasyonunda kullanılacak duvar süslerinden. Beğendiğiniz desenlerde aşağıda ördüğümüz gibi sizde ev dekorasyonunuz için örebilirsiniz. Örgü lama duvar süsü yapılışı çok beğenilen çalışmalardan. Şimdi biraz benzer çalışmalardan bahsedelim. Sonrasında yeni modelin tarifine geçeriz. Örgü duvar süsü yapımı benzer şekilde örülen araba desenli bir çalışma. Kalpli örgü duvar süsü yapılışı çocuk odalarına çok yakışacak motiflerden. Hatta aynı motifi bebek battaniyesi modellerinde de kullanabiliriz. Motif motif örüp birleştirerek battaniyeye çevirebiliriz. Çok beğendiğimiz bir motif daha var. O motiflerle hırkalar, yelekler, battaniyeler, şallar ördük. Tığ işi duvar süsü yapımında kare motif kullanıyoruz. Ara motif olarak da çok kullanmıştık bu örneği. Az sonra paylaşacağımız örgü lama duvar süsü yapılışı çok sevilen motiflerden olacak. Hadi anlatımına geçelim.

Lama Duvar Süsü Nasıl Örülür?

Renk değişimleri yaparak kız çocukların odaları için erkek çocuklarının odaları için keyifle öreceğimiz süslerden biri. Kuru ağaç dalına, ahşap çubuklara bağlayarak evimizin en sevdiğimiz bölümünde kullanıyoruz. Örgü lama duvar süsü yapılışı farklı desenlerde de düşünülebilir. Ayıcık, tavşan, aslan, bebekler, prensesler gibi figürleri kullanarak en güzel duvar süslerini örebilirsiniz.

Örgü Lama Duvar Süsü Yapılışı 2

Örgü Lama Duvar Süsü Yapılışı 3

Örgü Lama Duvar Süsü Yapılışı 4

Örgü Lama Duvar Süsü Yapılışı 5

Örgü Lama Duvar Süsü Yapılışı 6

Örgü Lama Duvar Süsü Yapılışı 9

Örmesi çok keyifli modellerden olacak. Bittiğinde ise çok minnoş çok sevimli görünüyor.

Örgü Lama Duvar Süsü Yapılışı 8

Örgü Lama Duvar Süsü Yapılışı 10

Örgü Lama Duvar Süsü Yapılışı 7

Örgü Lama Duvar Süsü Yapılışı 1

Sıra geldi sevimli lamamızın nasıl örüldüğünü izlemeye. Örgü lama duvar süsü yapılışı hepimiz için yayında. İyi seyirler.

Kaynak: https://eclairemakery.com/how-to-crochet-a-llama-wall-hanging/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler