Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kalpli Örgü Duvar Süsü Yapılışı

Kalpli örgü duvar süsü yapılışı. Şemalı çok güzel bir örnek. Örgü duvar süsü modelleri ile evlerinizi daha şık hale dönüştürebilirsiniz. Örgü mandala modelleri , örgü duvar süsü modellerini ev dekorunuzda kullanabilirsiniz. Pamuklu makrome ipleri ile de çok güzel, şık duvar dekor ürünleri yapabilirsiniz. Kordon örgü modeli ile tasarımlar yapabilirsiniz. Çocuklarınızın ismini yazabilirsiniz. Çok güzel çalışmalar var. Onları ev dekorunuz için, çocuk odaları için yapabilirsiniz. Örgü duvar süsü çiçek yapılışı ise hem duvar süsü olarak hemde farklı süslemelerinizde kullanılacak bir örnek. Tişörtlerinizin üzerine dikebilirsiniz. Kırlent dikip üzerine süsleme olarak kullanabilirsiniz.

Örgü Duvar Süsü Nasıl Örülür?

Kalpli örgü duvar süsü yapılışını bebek battaniye modellerinde de kullanabilirsiniz. Pamuklu iplerle örebilirsiniz. Motif motif örüp birbirine ekleyerek battaniye, yatak örtüsü olarak örüp kullanabilirsiniz. Artık ipleri değerlendirmek içinde güzel bir battaniye örneği olur. Tek renk olarak yapabilirsiniz. Veya farklı bir renk ile kenar bordürü ekleyebilirsiniz.

Kalpli Örgü Duvar Süsü Yapılışı 1

Kalpli örgü duvar süsü yapılışı için kullanacağımız şema yukarıdaki gibidir, Yine yazılı olarak anlatımı da mevcut. Ama yabancı. Duvar süsü yapmak için 36 zincir çekerek başlayalım. 3. zincirden itibaren tüm zincirlerin üzerine trabzan yapalım. Bir sonraki turda örneği kurmaya başlayalım.

Duvar süsü, battaniye olarak kullanabileceğiniz güzel bir motif. Kullanacağınız iplere göre motiflerin büyüklük ve küçüklükleri değişecektir. Bunu dikkate alarak örgülerinizi örebilirsiniz. Şimdi motifimizin bittiğinde nasıl göründüğünü görelim.

Kalpli Örgü Duvar Süsü Yapılışı

Kaynak : https://byclaire.eu/byclaire-patroon-valentijn-hartje/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler