Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kordon Örgü Modeli ile Tasarımlar

Kasnak ile yapılan örgü ile veya kordon örgü ile yapılmış çok güzel modeller. Evde kendiniz kasnak yapıp kordon örgülerden örebilirsiniz. Veya şiş ile kordon örgü yapımı yapabilirsiniz. Kordon örgü nasıl yapılır daha önce sizlerle videolu olarak paylaşmıştık. Ve kordon örgü modelinden neler yapılır resimli olarak bir galeri hazırlamıştık. Ve sizlerin beğenisine sunmuştuk. Kordon örgü ile takılar, saç bantları, paspaslar, çantalar, cüzdanlar örebilirsiniz. Ve az sonra paylaşacağımız gibi örgü duvar süsü modelleri de yapabilirsiniz. Kordonları örgü süslemede de kullanabilirsiniz. Kordon örgü ile örgü süsleme nasıl yapılır önceki yazılarımızdan örnekler bulabilirsiniz. Kordonları şiş ile yapıyoruz. Aynı şekilde kasnak ile yapılan örgülerde var. Örgü kasnağı ile örgü modelleri ile de bu modelleri yapabilirsiniz. Bu çalışmalar sizlere yapacağınız süslemelerde fikir vermesi için hazırlanmıştır. Yapılışları yok maalesef bu modellerin. Ama tahminimce kordon ile uzun bir şerit örülüp içinden tel geçirilerek şekil verilmiş. Sizde bebek odası dekorasyonu için böyle fikirler yapabilirsiniz. Hatta etrafından led ışık geçirerek ışıklandırabilirsiniz. Örgülerinizi istediğiniz gibi şekillerdirebilirsiniz. Daha fazla örgü modelleri anlatımları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Örgü Süsler Anlatımlı

Kordon örgü modelini 3 ilme ile başlayıp örebilirsiniz. Veya 5 ilmek ile. Şimdi kordon örgü modeli yapılışını videolu olarak görelim.

Birazdan kordon örgü ile yapılan şahane süslemeler yapabilirsiniz. Çocuklarınızın ismini yazabilirsiniz. Uçaklar, arabalar, çanta üzerine süslemeler yapabilirsiniz. Bu tekniği kasnak ile yapabilirsiniz. Şimdi bu güzel modelleri inceleyelim.

Kaynak : http://www.bianzhirensheng.com/a/25876.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler