Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Retro Papatya Kare Motif Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinden yine birçok modelin yapılışında kullanacağımız bir model hazırladık. Retro papatya kare motif yapılışı. Düz iplerle, penye iplerle, kadife iplerle, merserize iplerle renk renk papatyalar örebilirsiniz. Örgü çanta modelleri, örgü kazaklar, örgü yelekler, örgü hırkalar, bebek battaniyesi modelleri, tek kişilik battaniyeler, çift kişilik yatak örtüleri örebilirsiniz. Papatya desenlerini örgülerimizde, iğne oyalarımızda, lif modellerimizde sıkça kullanıyoruz. Hobi dünyasında paylaştığımız her şeye çok yakışıyor. Mesela kırlent modelleri örebiliriz. Papatya patchwork yastık yapılışında detayları bulabilirsiniz. Papatya örgü yelek yapılışı da ilginizi çekecek diğer örgü modellerinden. Papatya motifli hırka modeli çok hoşunuza gidecek genç kızların da çok beğeneceği hırkalardan. Daha fazla modelin yapılışına önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Gelelim şimdi retro papatya kare motif yapılışını öğrenelim.

Retro Papatya Kare Motif Yapılışı 39

Papatya Motif Nasıl Örülür?

Battaniyeler, hırkalar, kazaklar, çantalar… Çeşit çeşit modellerin yapılışında kullanacağımız harika bir motif. Yeni iplerle, evde kalan iplerle papatya motifleri örebiliriz. Retro papatya kare motif yapılışı birçok renk düzeniyle öreceğimiz harika bir motif. Çok renkli öreceğimiz gibi iki renkli olarak da örebiliriz.

Retro Papatya Kare Motif Yapılışı 29

Retro Papatya Kare Motif Yapılışı 26

Retro Papatya Kare Motif Yapılışı 15

Retro Papatya Kare Motif Yapılışı 22

Retro Papatya Kare Motif Yapılışı 16

Retro Papatya Kare Motif Yapılışı 13

İlk olarak bu motifle örülmüş örgü modellerini niceleyelim.

Çok güzeller değil mi. Sıra geldi videoya geçmeye. Son olarak videoya geçelim ve retro papatya kare motif yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler