Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Sarmaşık Yaprakları Modeli Nasıl Örülür?

Şiş örgü örneklerinden yine muhteşem bir modelle devam ediyoruz. Ne örülürse örülsün çok şık duracak örneklerden biri. Bebek örgü şapkaları, bebek örgü tulumları, bebek battaniyesi örebilirsiniz. Bebek örgü modellerinde kullanılacak muhteşem bir örnek. Yetişkinler için de çeşit çeşit modellerde kullanabilirsiniz. Örgü yelek modelleri, örgü şallar, örgü hırkalar, örgü kazaklar muhteşem durur. Şişle örülen yapraklı örnekler her modele çok yakışıyor. Bu modeli desen uygulamasında kazağın, hırkanın tamamında kullanacağınız gibi sadece önlerde veya kollarda da uygulayabilirsiniz. Mesela el örgü kazak modelleri ve şiş örgü kazak modellerinden oluşan güzel bir galeri hazırlamıştık. Örneği nasıl kullanabileceğinize dair birçok fikir bulabilirsiniz. Çeşit çeşit yapraklı örneklerle örülmüş birçok modeli göreceksiniz. Sadece ön kısımda V şeklinde uygulanmış mesela. Kollara da aynı şekilde uygulanmış ve çok şık kazak çıkmış ortaya. Eğer farklı yapraklı örnekleri incelemek isterseniz haraşolu yapraklar örgü modeli yapılışına göz atabilirsiniz. Yada şişle ajurlu yapraklar örneğini inceleyebilirsiniz. Daha fazlası için önceki içeriklere göz atabilirsiniz. Şimdi sarmaşık yaprakları modeli nasıl örülür öğrenelim.

Sarmaşık Yaprakları Örgü Modeli Yapılışı

Çok hoş çok zarif bir örnek. Çok sevdiğim modellerden biri. Alize ipleriyle, pamuklu iplerle veya bebe yünleriyle, çeşit çeşit iplerle örebilirsiniz. Hepsiyle çok güzel duruyor. Mesela kahve tonlarında bebek örgülerinde kullanılmış halini görmüştük. Örgü tulum ve örgü şapka ile çok şık bir takım yapılmıştı. Aynı renkle bebek battaniyesi de örülmüştü. Yine gri tonlarında örülmüş galini de bebek örgülerinde görmüştüm. Muhteşem durmuştu. Eğer o modelleri tekrar bulursam içeriğe eklerim şimdi nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Sarmaşık Yaprakları Modeli Nasıl Örülür?

Çok şık değil mi. Çok güzel bebek örgü modelleri ve çeyizlik örgü modelleri tasarlayabiliriz. O halde hemen anlatıma geçelim. Sarmaşık yaprakları örgü modeli nasıl örülür öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler