Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mini Buket Örgü Anahtarlık Yapılışı

Örgü anahtarlık modellerine bir yeni model daha ekliyoruz. Örgü çiçek modelleriyle örülmüş tığ işi anahtarlık öreceğiz. Mini buket örgü anahtarlık yapılışı sevdiğimiz çiçeklerden oluşuyor. Örgü aplike modellerinde kullandığımız çiçeklerle çok güzel buketler oluşturabiliriz. Örgü çiçeklerimizin yanına sevimli hayvanları da ekleyebiliriz. Amigurumi tavşan, amigurumi kedicik, amigurumi zürafa, amigurumi ayıcık gibi. Tıpkı modelde olduğu gibi. Öncesinde daha önce ördüğümüz birkaç anahtarlıktan bahsedelim.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz en güzel anahtarlıklardan bahsedeceğiz. Tabi hepsini buraya sığdırmak zor. Birkaç tanesinden bahsedeceğiz. Hepsine önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Örgü ayak anahtarlık yapılışı amigurumi tekniği ile ördüğümüz modellerden. Örgü yusufçuk anahtarlık yapılışı boncuklarla da süslediğimiz anahtarlıklardan. Amigurumi anahtarlık tarifi çanta süsü olarak da kullanacağımız örgü modellerinden. Kolay örgü anahtarlık yapımı için anlatıma geçelim. Mini buket örgü anahtarlık yapılışını öğrenelim.

Mini Buket Anahtarlık Nasıl Örülür?

Çeşit çeşit örgü çiçekler, örgü kalpler ve örgü hayvanlarla çok güzel buketler hazırlayacağız. Kendimiz kullanacak veya sevdiklerimize hediyelik fikirler olarak hazırlayacağız. Bebek mevlitlerinde hediye olarak da çok güzel fikir olur.

Mini Buket Örgü Anahtarlık Yapılışı 1

Buketi tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Mini buket örgü anahtarlık yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler