Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Yusufçuk Anahtarlık Yapılışı

Örgü anahtarlık modellerinden sırada yeni bir modelin yapılışı var. Tığ işi örgü modelleriyle ördüğümüz örgü yusufçuk anahtarlık yapılışı. Yusufçuk çalışmalarıyla ilgili daha önce farklı kendin yap projelerine de değinmiştik. Kum boncuktan yusufçuk broş yapımı paylaşmıştık. Aynı zamanda kolye veya anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz. Yusufçuk battaniye modelleri veya yusufçuk aplike de paylaştığımız diğer konular arasında. Bugün ise anahtarlık yapılışından bahsedeceğiz. Aynı zamanda örgü aplike modelleri olarak çeşitli süslemelerde de kullanabilirsiniz.

Tığ işi anahtarlık modellerinde ilk paylaştığımız andan itibaren çok beğenilen bir modelimiz var. İlk olarak ondan bahsetmek istiyorum. Örgü baykuş anahtarlık yapılışı. Detaylı yapılışına amigurumi baykuş anahtarlık tarifinden ulaşabilirsiniz. Çanta süsü, kapı süsü, dönence gibi birçok yerde baykuşu kullanabilirsiniz. Kolay örgü anahtarlık yapımı için tarife geçelim. Renk renk yusufçuklarla en güzel anahtarlıkları örelim. Örgü yusufçuk anahtarlık yapılışını öğrenmeye geçiyoruz.

Tığla Anahtarlık Nasıl Örülür?

Bebek örgülerini süslemek için aplike olarak da kullanacağımız çok hoş bir model. Bu güzel anahtarlığı örerken aynı zamanda boncukları da kullanıyoruz. Ayrıcı artık ipleri değerlendirmenin en güzel yollarından biri. Renk renk anahtarlıklar örüp hediyelik fikirler olarak da düşünebilirsiniz.

Örgü Yusufçuk Anahtarlık Yapılışı

3 farklı renkle örülmüş yusufçuk anahtarlıkları yukarıda görüyoruz. Boncuklarla tamamlandığında çok güzel olmuş. Son olarak videoya geçelim ve örgü yusufçuk anahtarlık yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
One thought on “Örgü Yusufçuk Anahtarlık Yapılışı”
  1. Susana dedi ki:

    Tutorial de mochilas para niña podrían enviar por favorr

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler