Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Kuru Kafa Yapımı

Örgü aplike modellerinden güzel bir model hazırladık. Kimine göre korkutucu kimine göre sevimli kimine göre ise uğur getiriyor. Örgü kuru kafa yapımıörgü broş modelleri, çeşitli süslemelerde kullanacağınız bir motif olarak düşünebilirsiniz. Gençler bu tarz örgü motif modellerini çok seviyorlar. Onlara güzel bir broş hazırlayabilirsiniz. Boncuklarla broşları süsleyebilirsiniz. Gömlekle, kazakla, hırkada, şapkada, çantalarda süsleme olarak kullanabilirsiniz. Örgü kuru kafa yapımı adımlarına birazdan geçeceğiz. Detaylarına ise en altta bulunan linkten ulaşabilirsiniz. Amigurumi süslemelerinizde örgü aplikeyi kullanabilirsiniz. Amigurumi bebek örüp, tavşan örüp üzerine dikebilirsiniz. Mimuu.com üzerinde daha çok model anlatımına ulaşabilirsiniz. Şimdi beğeneceğimiz yeni model kuru kafa yapımına geçelim.

Kuru Kafa Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Pembe renkle, evde kalan iplerle ve çeşitli süslemelerle çok güzel bir örgü kuru kafa yapımı hazırladık. Adım adım resimlerle. Yine modelin detaylı anlatımına, sayılara linkten ulaşabilirsiniz. En altta bulunuyor. TV izlerken, çayımızı yudumlarken,  örgü örmeyi sevenler yeni model kafatasını örmeye başlayacaklardır. Örgü kuru kafa yapımı şeker gibi duruyor.

3 mm tığ, 6 ve 8 mm düğme boncuk veya emniyetli göz kullanılarak örülüyor. Sihirli halka içine 7 sık iğne yaparak başlıyoruz. Bir sonraki turda her ilmeğe 2 kez batıyoruz 14 sık iğne oluyor. Ve örmeye aşağıdaki gibi devam ediyoruz.

Örgü Kuru Kafa Yapımı

Örgü Kuru Kafa Yapımı 1

Örgü Kuru Kafa Yapımı 2

Örgü Kuru Kafa Yapımı 3

Örgü Kuru Kafa Yapımı 4

Örgü Kuru Kafa Yapımı 5

Örgü Kuru Kafa Yapımı 6

Örgü Kuru Kafa Yapımı 7

Örgü Kuru Kafa Yapımı 9

 

Örgü Kuru Kafa Yapımı 11

Örgü Kuru Kafa Yapımı 10

Artık dilediğimiz gibi süsleyebiliriz. Arkasına broş iğnesi dikebilirsiniz. Broş olarak kullanabilirsiniz. Nasıl göründüğünü merak ediyorsunuz değil mi. İşte örgü kuru kafa yapımı son hali.

Örgü Kuru Kafa Yapımı 12

Örgü Kuru Kafa Yapımı 15

Örgü Kuru Kafa Yapımı 13

Örgü Kuru Kafa Yapımı 14

Kaynak : https://www.vendulkam.com/2018/10/the-sugar-skull-free-crochet-pattern.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler