Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mutfak Havlusu Süsleme Modelleri

Örgü çiçek motifleri ile mutfak havlularınızı süsleyebilirsiniz. Güzel bir şekilde nasıl anlatacağız. Ben çok vor. Mutfak havlusu süs modelleri için kanaviçe etamin örneği ni, brezilya nakışı modelleri ni, iğne oyası modellerini sergiliyor . Şimdi ise örgü aplike modelleri ile çok güzel, süslenmiş bir mutfak havlusu paylaşacağız. Sizde kendi havlularınız için bu desenleri uygulayabilirsiniz. Yapılışı kolay. Ama çok şık duruyor. Büyük havlularınız içinde aynı deseni uygulayabilirsiniz. Kenarına da ister tığ işi ister iğne oyasıile harika bir oya ile tamamlayabilirsiniz. Kullanacağınız havlular kenar işleme yapmak için etamin kumaşlı havlular var. kullanabilirsiniz. Kenarında düz bir parça yeri olan havluları tercih edebilirsiniz. Şimdi mutfak havlusu modelleri nin nasıl görelim.

En Yeni Mutfak Havlusu Örnekleri

Mavi çiçeklerle ve hazırlanmışla çok şık bir çalışma. İnce nakış ipleri ile çiçeklerimizi örüyoruz. Ve daha sonra havlunun üzerine dikiyoruz. Aynı desenle bir mutfak masa örtüsü, bir perde de süs. Güzel bir fikir, iyi bir kendin yap projesi fikri.

  • 1,5 – 2 mm tığ
  • Mavi, yeşil ince iplik
  • Beyaz renkli ince iplik
  • iğnelenmiş
  • Sarı boncuk
  • Keten mutfak havlusu

Malzemelerimiz hazırsa örgü olarak kullanacağımız motiflerin modelini görelim. Motifleri örmeye sihirli halka ile başlıyoruz.

Mutfak Havlusu Süsleme Modelleri 1

Havlu uzerinde araçlarda bulunuyorlar. Şimdi de kenar oyasınınını görelim.

Mutfak Havlusu Süsleme Modelleri

Şemalarda kullanılan çizgiler uzun trabzanlar sık ​​iğne, daire çemberler geliyor. Şimdi havlumuza yönelik şu günlerde nasılsınız.

Mutfak Havlusu Süsleme Modelleri 3

Mutfak Havlusu Süsleme Modelleri 2

Kaynak : https://el yapımı-paradise.ru/vyazanye-tsvety-dlya-ukrasheniya-kuhonnogo-polotentsa/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler