Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Süsleme Motifleri Yapılışı

Örgü ev yapıyoruz. Örgü süsleme motifleri yapılışı. Dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Şapka süslemede, örgü bebek yeleği süslemede, battaniye süslemede, el yapımı broş modellerinde kullanabilirsiniz. Nasıl yapıldığını sizlere fotoğraflarla adım adım göstereceğiz bir dosya halinde. Sizde istediğiniz yerde kullanabileceksiniz. Orijinal hali bir broş. Ama siz az önce de söylediğim gibi örgü süsleme sanatında kullanabilirsiniz. Daha önce örgü kız çocuk aplike modeli paylaşmıştık. Yanına birde ev yapıyoruz şimdi. Örgü hırka modellerini süslemek için ikisini bir arada kullanabilirsiniz. Tığ işi örgü kelebek yapımı ile de örgülerinizi süsleyebilirsiniz. Düz renkte olan bir penye tişörtünüz üzerine kelebek, ev, kız , örgü çiçek gibi aplikeler örüp dikerek daha şık hale dönüştürebilirsiniz. Bunun gibi daha fazla örgü aplike modelleri için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz.

Örgü Ev Nasıl Yapılır?

Örgü süsleme motifleri yapılışı örneklerinden ev modelinin yapılışını anlatmaya çalışacağız bugün. Her biri ayrı bir parça ve bir araya gelince bir bütün olarak ev oluşturuyor. Dekoratif düğmeler de kullanıyoruz süslerken. Temel olarak evi yaptıktan sonra istediğiniz gibi evi süsleyebilir, şekillendirebilirsiniz. Kapıyı, çatıyı, bacayı… Tüm aşamalarını adım adım göreceğiz. Broş olarak kullanmak isterseniz keçeye, iğne – ipliğe, ve broş iğnesine ihtiyacınız olacak. Şimdi dosya şeklinde nasıl yapıldığını görelim.

örgü ev yapılışı

Ve evimiz bittiğinde aşağıdaki gibi görünecek. Çok güzel bir çalışma. Sizde istediğiniz tüm yerde, alanlarda kullanabilirsiniz.

Örgü Süsleme Motifleri Yapılışı 1

Örgü Süsleme Motifleri Yapılışı

Kaynak: https://www.ravelry.com/patterns/library/hope-10

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler