Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ayçiçeği Örgü Modeli Yapılışı

Çiçek demeti hazırladık sizler için. Örgü çiçek demeti. Ayçiçeği örgü modeli yapılışı. Tek çiçek kısmını örüp örgü iğnelik olarak da kullanabilirsiniz. Ayçiçeği örgü modellerinden oluşan birçok anlatımlı örnek hazırlamıştık bugüne kadar. Lifler ördük, iğnelikler ördük, paspaslar ördük. Ayçiçeği motifli bebek battaniyesi yapılışı ördük. Ayçiçeği modelinde penye ipten amerikan servis yapımı ördük. Penye ipten ayçiçeği paspas yapımı ördük. Daha birçok model ördük. Bu modellerin her birinin yapılışına mimuu.comdan ulaşabilirsiniz. Ayçiçeği mevsimi değil henüz. Dikildiler, ekildiler ama henüz büyümediler. Ben taze ay çekirdeğini çok severim. Sizde sever misiniz. Çiçeği de çok güzeldir. Çiçeğinin örgüye yansımış hali de öyle. Sapı ile birlikte bizde örgü çiçek modellerinden ayçiçeğinin anlatımını seçtik. Ben çok sevdim. Sadece çiçek kısmını örerek birçok farklı şekilde kullanabilirsiniz. Mesela birkaç tane örüp zincir ile birbirine bağlayarak örgü perde bağı , perde süsü, örgü duvar süsü yapabilirsiniz. Hediye paketlemede kullanabilirsiniz. Örgü broş modelleri olarak kullanabilirsiniz.

Örgü Çiçek Yapımı Anlatımlı

Ayçiçeği örgü modeli yapılışından bahsedeceğiz. Sizde istediğiniz yerde bu güzel çiçekleri kullanabilirsiniz. Ev dekorasyonunda da kullanabilirsiniz. Az önce saydığımız alanlarda da. Örgü çiçek buketi olarak örüp her alanda kullanabilirsiniz. Önce ayçiçeğinin yapılışına şema ile başlayalım.

Ayçiçeği Örgü Modeli Yapılışı 6

Ve şimdi resimlerle görelim nasıl yapıldığını.

Ayçiçeği Örgü Modeli Yapılışı 5

Çiçek sapı kısmına kalın tel geçiriyoruz. Ve çiçeğin alt ve üstünü birleştirirken içine elyaf dolduruyoruz. Ve çiçeğimizi tamamlıyoruz.

Ayçiçeği Örgü Modeli Yapılışı 1

Ayçiçeği Örgü Modeli Yapılışı 4

Ayçiçeği Örgü Modeli Yapılışı 3

Ayçiçeği Örgü Modeli Yapılışı 7

Ayçiçeği Örgü Modeli Yapılışı 2

Ayçiçeği Örgü Modeli Yapılışı

Kaynak: https://ergahandmade.blogspot.com/2016/06/crochet-sunflower-diagrams.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler