Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Patik Süslemesi Nasıl Yapılır?

Şiş örgü patik modellerini veya tığ işi örgü patik modellerini süslemek için güzel bir örgü yaprak modeli hazırladık. Patik süslemesi nasıl yapılır, yaprak nasıl örülür detaylar videoda. Kolay bir model. Birçok yerde kullanabilirsiniz. Patik modellerini, bebek örgülerini, örgü duvar süsleri gibi birçok yerde kullanabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek birçok yerde kullanabilirsiniz. İnce iplerle örüp tığ oyası modellerinde de kullanabilirsiniz. Örgü aplike modelleri olarak kullandığımız çok beğenilen bir örnek, yaprak. Örgü yaprak modeli yapılışı birçok iple ve birçok farklı yerde kullanacağınız bir yaprak. Patik süsleme stili küçük bir yaprak ne kadar değiştirdiğini göreceksiniz. Haraşo örgü modeli, sık iğneli patikler örüp dümdüz kenarına güzel bir yaprak, ön kısmına güzel bir çiçek ile patiği çok şık bir hale getirebilirsiniz.

Patik Süsleme Modelleri

Patik süslemesi nasıl yapılır güzel bir fikir hazırladık. Birçok yerde kullanacağınız çok güzel bir yaprak. Yaprağı örgü çiçek modelleri ile birlikte kullanarak bebek yelek, hırka, şapka gibi örgülerinizi süslemek içinde kullanabilirsiniz. Örgü yaprak modeli kullanacağınız ipin kalınlık ve inceliğine göre değişecektir. Bunu dikkate alarak süslemelerinizde kullanabilirsiniz. Patik süsleme modellerinde çiçek örüp yanına yapraklar koyabilirsiniz yada sadece yaprağı örüp kullanabilirsiniz.

Patik Süslemesi Nasıl Yapılır? 3

Yaprak için önce zincir çekiyoruz. Sonra üzerinden ilmek toplayarak yaprağı örmeye başlıyoruz.

Patik Süslemesi Nasıl Yapılır?

Patik Süslemesi Nasıl Yapılır? 4

Çok kolay ve çok güzel bir yaprak. Örüp örüp kenarda durdudabilir ve lazım oldukça kullanabilirsiniz. Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde kullanabilirsiniz. İşte patik süslemesi nasıl yapılır izleyelim. İyi seyirler.

Patik Süslemesi Nasıl Yapılır? 2

Kaynak : https://www.crochetbeja.com/crochet-leaves-edge-for-decoration/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler