Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tunus İşi Patik Yapımı

Tunus işi örgü modellerinden şahane bir model yapılışıyla devam ediyoruz. Tunus işi patik yapımı. Üzerini örgü çiçek modelleri, örgü püsküllerle süsleyeceğimiz bir tarif. Tavşan kürk, tavşan ponpon veya broşlarla da süsleme yapabilirsiniz. Örgü patik modellerinin anlatımı videoda detaylarıyla anlatılmakta. Dilediğiniz renklerle örüp dilediğiniz şekillerde süsleyebilirsiniz. İnciler dikebilirsiniz kenar kısımlarına. Tunus işi patik yapılışı patik ipleriyle, nako pırlanta iple, akrilik iplerle örebilirsiniz. Tunus işi patik modelleri ve yapılışını örerken dilerseniz çiçeklerden, sevdiğiniz şekillerden uygulamalar yapabilirsiniz. El nakışı modelleri, kanaviçe etamin örnekleriyle süslemeler yapabilirsiniz. Kolay tunus işi patik modelleri severek öreceğiniz, değişik şekillerin uyarlamasını yapacağınız örneklerden. Şimdi detaylarıyla tunus işi patik yapımına geçelim.

Tunus İşi Patik Nasıl Örülür?

Gri renkle örülmüş üzeri broşlu ponponla süslenmiş harika bir patik. Çeyizlik patik modelleri olarak örebilirsiniz. Çok gösterişli bir model. Patiği ördüğümüz kısım kolay. Yaptığımız süslemelerle patiği çok gösterişli hale çevirebiliriz.

Tunus İşi Patik Yapımı

Tunus İşi Patik Yapımı 1

Tunus işi patik anlatımlı modelde önce üst kısmı örüyoruz. Daha sonra taban kısmı örmeye başlıyoruz. Detaylar videoda. Aynı şekilde patiği örüp hayal gücümüzü kullanarak dilediğimiz gibi süsleyebiliriz. Tunus işi patik yapımı bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Sade ve göz alıcı. Hadi tunus işi patik nasıl örülüyor izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler