Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tunus İşi Baktüs Şal Yapımı

Tunus işi örgü modellerinden süper bir model yapılışı var sırada. Kolay ve şık. Tunus işi baktüs şal yapımı için videoyu izlemeniz yeterli. Tunus işi örgü modellerinden yeni örneklerden sık sık bahsediyoruz. Tunus işi örgü kolay bir model ve çok güzel duruyor. Üzerine işlemeler de yapabiliyoruz. Artırmaları yaparak dilim dilim bir görüntü veriyoruz. Örgü şal modelleri olarak, boyunluk olarak, panço olarak kullanabileceğiniz bir model. Benzer bir model örmüştük daha önce. Tunus işi dilimli boyunluk yapılışını da örebilir keyifle kullanabilirsiniz. Kolay ve şık duran tunus işi baktüs şal yapımı detaylarına göz atalım.

Tunus İşi Şal Nasıl Örülür?

Tunus işi nasıl yapılır güzel bir video ile anlatacağız. Daha sonra modelin tunus işi baktüs şal yapımının detaylarına göz atacağız. Kol – omuz boşlukları olan çok güzel bir model. Kalın iplerle örebilirsiniz. Bu model için misinalı tunus şişi kullanabilirsiniz. Tuhafiyelerde veya netti bulabilirsiniz. Kullanacağınız ipe göre tunus tığ ölçüsü alabilirsiniz. Modelde % 100 pamuklu koton bir iplik kullanılmış. Baktüs şala 7 zincir çekerek başlıyoruz. Ve normal olarak tunus örgü örüyoruz. Şimdi tunus işi nasıl örülür ona bir göz atalım.

İleri ve geri şeklinde örülen bir teknik. Kalın iplerle baktüs şal harika duruyor.

Tunus İşi Baktüs Şal Yapımı 1

Tunus İşi Baktüs Şal Yapımı 2

Canlı renklerle, soft renklerle, tek renk iplerle, batik iplerle örebilirsiniz. Uzun renk geçişli iplerle harika duracak bir örnek. Genişliğini istediğiniz gibi ayarlayarak çocuklarınıza da örebilirsiniz. İşte tunus işi baktüs şal yapımı detayları. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler