Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İrlanda Danteli Baktüs Şal Yapılışı

Çeşitli örgü çiçek modelleri, örgü yaprak modelleri ve çeşitli motif ekleme teknikleriyle baktüs şal modelleri örüyoruz. İrlanda danteli modellerinden zaman zaman bahsettik. Bu model sizlere öreceğiniz örgü baktüs şal modelleri konusunda fikir verecek. Örgü aplike modelleriyle yani çiçek ve yapraklarla sizde çok güzel el örgü şal modelleri örebilirsiniz. Daha önce ördüğümüz İrlanda danteli modellerine göz atalım. Çok güzel yelek örmüştük. Yine çeşitli çiçeklerle, dantel modelleriyle örmüştük. İrlanda işi yelek yapılışı. Değişik, farklı örgü modellerini örmeyi seviyorsanız bu modeli inceleyebilir ve örmeye başlayabilirsiniz. Güpür dantel örgü bluz yapımı yine İrlanda dantel örneklerinden. İrlanda danteli yapılışı video sizlere şallarda, bluzlarda veya farklı örgülerde kullanmak isteyeceğiniz örgülerden. Daha fazla örgü modelleri ve yapılışlarına önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. İrlanda danteli baktüs şal yapılışı bizlere yeni tasarımlarımızda fikir verecek modellerden. Şimdi anlatıma geçmeye başlayalım.

İrlanda Danteli Baktüs Şal Nasıl Örülür?

Örgü çiçekler, örgü yapraklar, fıstıklar ve kafeslerle çok güzel yepyeni bir şal yapılışı hazırladık. Bu modelden de yola çıkarak yepyeni çeyizlik şal modelleri, baktüs şal modelleri örebiliriz. 3 boyutlu örgü çiçekler çeşitli süsleme teknikleri ile şalı örebiliriz.

İrlanda Danteli Baktüs Şal Yapılışı

İlk olarak büyük çiçeğin yapılışını öğreneceğiz.

Büyük çiçeğin yapılışını öğrendikten sonra yine bildiğimiz çiçekleri ve yaprakları kullanarak şalı örmeye başlayabiliriz. Hazırsanız anlatıma geçelim. İrlanda danteli baktüs şal yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler