Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Fıstıklı Şal Örnekleri ve Yapılışı

Gelin şalı nasıl yapılır güzel bir modelin yapılışından bahsedeceğiz. Üçgen fıstıklı şal yapılışı. Detaylı bir şekilde videoda anlatılıyor. Takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. Her rengi ile güzel duran bir model. Kenar kısımları için püsküller kullanabilirsiniz. Örümceklerle kenar oyaları örebilirsiniz. Fıstıklı şal örnekleri ve yapılışı uç kısımdan başlıyor. Omuzlara doğru genişliyor. Genişliğini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Omzunuza ölçerek örebilirsiniz. Ben ölçü olarak o şekilde örüyorum. Şal modellerinin en güzel örneklerini çeyizlerimiz için hazırlarız. Modası hiç geçmeyen modelleri, yeni çıkan modelleri keyifle kızlarımızın, oğullarımızın çeyizlerine öreriz. Midye kabuğu şal modeli krem renkler ile, ebruli ipler ile çok güzel duruyor. Fıstıklı yelpaze üçgen şal modeli yapımı yeni bir örnek.

Kolay Gelin Şalı

Bu örneği çıkartırken simli angora ip kullanmıştım. Örerken ise yine angora ama içinde sim olmayan bir gri ile örmüştük. Ölçülerini hatırlamıyorum. Fıstıklı şal örnekleri ve yapılışı için, diğer şal örnekleriniz için  örerken kendi omzunuza ölçebilirsiniz. En güzel ölçüyü bu şekilde örebilirsiniz. Eğer satış yapacaksanız şalı alacak kişinin istediğine göre örebilirsiniz. Şalın kenarına püskül yapabilirsiniz.

Fıstıklı Şal Örnekleri ve Yapılışı

Fıstıklı Şal Örnekleri ve Yapılışı 1

Fıstıklı Şal Örnekleri ve Yapılışı 2

Fıstıklı şal çok güzel görünüyor değil mi. Yapılışı da kolay. Üstelik gösterişli bir model. Çeyizlere örmek için ideal. Bu güzel örneğin tarifini sizlere videolu olarak hazırladık. Ölçü dışında aklınıza takılan herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler