Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Etol Şal Nasıl Örülür?

Tığ işi örgü modellerinden çok hoş çok zarif etol şal modelleri anlatımı hazırladık. Çok severek istediğimiz boyutlarda öreceğimiz kolay şallardan. Örgü şal modellerini çok severek günlük kullanım için çeyizler için örüyoruz. Üçgen şal modelleri, baktüs şal modelleri, etol şal modelleri… O kadar çok çeşit o kadar çok örnek var ki. En güzel modelleri bulup çeyizler için örüyoruz. Mesela hem etol şal hem örgü atkı olarak kullanacağımız el örgü etol şal yapılışı beğeneceğiniz motifli modellerden. Yabancı örgü modelleri baktüs şal yapılışı şişle örülen ajurlu örgü modellerinden. Begonvil şal yapılışı ise yine şişle örülen ajurlu örgülerle, yapraklarla tamamlanmış en güzel şallardan biri. Çeyiz kıskandıran şal modellerinden. Yine bizim de detaylı olarak yapılışını paylaştığımız ilk modeller arasında. Daha fazla model için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi etol şal modelleri anlatımlı örneği öğrenmeye geçelim.

Etol Şal Modelleri Anlatımlı 15

Tığla Kolay Etol Şal Nasıl Örülür?

Tığla örülmüş ajurlu ve kolay bir şal anlatımı hazırladık. Hem günlük kullanıma hem de çeyizler için uygun şallardan. Bu modelde tek renk ipleri kullanabileceğiniz gibi batik iplerle de örebileceğiniz modellerden. Alize ipler, pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Hatta bu güzel örneği örgü yelek modelleri, yazlık örgü modellerinde de kullanabilirsiniz.

Şal 178 x 76 cm ebatlarında örülmüş. Tabi sizler istediğiniz boyutlarda örebilirsiniz. 4,5 mm tığlarla şalı örebilirsiniz. İlk olarak şalın tamamlandığında nasıl göründüğüne bakalım.

Etol Şal Modelleri Anlatımlı 7

Etol Şal Modelleri Anlatımlı 8

Etol Şal Modelleri Anlatımlı 9

Etol Şal Modelleri Anlatımlı 10

Etol Şal Modelleri Anlatımlı 11

Etol Şal Modelleri Anlatımlı 12

Etol Şal Modelleri Anlatımlı 13

Etol Şal Modelleri Anlatımlı 14

Çok güzel görünüyor. O halde anlatıma geçelim. Son olarak videoyu izliyoruz ve kenar oyası ile tamamlanmış etol şal modelleri anlatımlı örneği izliyoruz.

kaynak: https://www.expressionfiberarts.com/products/sweet-pea.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler