Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yabancı Örgü Modeli Baktüs Şal Yapılışı

Örgü şal modellerinden yine muhteşem bir modelin anlatımını hazırladık. Şiş örgü örnekleriyle örülmüş kolay şal modellerinden. Adımları takip ettiğinizde yabancı örgü modeli baktüs şal yapılışını örebilirsiniz. Yabancı videolarda ben ellerini takip ederek örüyorum. Dil bilmiyorum. Fakat örgünün dili aynı olduğu için videoda elleri takip ederek bilmediğim örnekleri çıkartıyorum. Sizde öyle olabilirsiniz. Değişik şallardan tığ işi şallar, şişle şallardan çok bahsettik. Onların en güzellerinden biri çiçek diyarı örgü şal yapılışı. Değişik motiflerle ördüğümüz yeni şal modellerinden. Muhteşem güzellikte tığ işi şal ise her renkle çok güzel duruyor. Daha fazla şal modelleri yapılışı için önceki içeriklerimiz inceleyebilirsiniz. Şimdi yabancı örgü modeli baktüs şal yapılışını öğrenelim.

Şişle Baktüs Şal Yapılışı

Alize süper lana klasik ip ile 4 mm şişle örülmüş çok zarif bir şal. Şala 4 ilmek ile başlıyoruz. Büyüterek ilerliyoruz. İlk olarak şalı tamamladığımızda nasıl durduğuna bir bakalım.

Yabancı Örgü Modeli Baktüs Şal Yapılışı 1

Yabancı Örgü Modeli Baktüs Şal Yapılışı 2

Yabancı Örgü Modeli Baktüs Şal Yapılışı

Çok güzel görünüyor. Yapraklar ve ajurlar şala muhteşem bir hava katmış. Modeli görünce gözünüz korkmasın. Yaprakları yapamam diye düşünmeyin. Farklı modellerin yapılışında sıkça kullandığımız tekniklerden oluşuyor. Kesmeler, artırmalar, ip dolamalarla yapılan çok hoş bir şal. Son olarak videoya geçiyoruz yabancı örgü modeli baktüs şal yapılışını öğreniyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler