Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Kolay Şal Yapılışı

Örümcekli şal modellerinden kolay bir tarif hazırladık. Alize iple üçgen şal modelleri, baktüs şal modelleri, örgü boyunluk modelleri olarak kullanacağınız çok hoş bir örnek. Tığ işi kolay şal yapılışı. Yabancı örgü modellerinden bir örnek. Kolayca öreceğimiz modellerden. Şalı tamamladığımızda kenarına püsküller takabiliriz, top fıstıklı kenar oyaları kullanabiliriz. Kurtçuklar kullanabiliriz. Seçenekler oldukça fazla. Alize iple şal modellerini farklı renklere örerek çeyizlik şal modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. Hatta bu modeli incilerde ekleyebilirsiniz. Uygun olacaktır.

Örgü şal modellerinde uygun olan örneklere inciler, kum boncuklar, taşlar ekleyebilirsiniz. Özellikle hediyelik veya çeyiz için ördüğünüz modellere. Çok daha göz alıcı güzellikte olacaktır. Baktüs şal yapımı olarak örmek istediğinizde boyutlarını ona göre ayarlayabilirsiniz. Daha kısa oluyor. Boyunluk gibi de kullanılabiliyor. Tığ işi örgü modellerinden şal ördüğümüz gibi şiş örgü modellerinden de şallar örüyoruz. Etol şal modelleri şişlerle çok güzel oluyor. Şiş örgü şal örneği yapılışı ve daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi tığla ördüğümüz tığ işi kolay şal yapılışını inceleyelim.

Tığla Kolay Şal Nasıl Örülür?

Rengiyle, modeliyle şahane bir şal tarifi daha. Tığ işi kolay şal yapılışı. Renk renk severek öreceğiniz modellerden. Bu şal modeline bayılacaksanız. Sadece 2 tur tekrarından oluşuyor. Bu sayede hepimiz, örgüye yeni başlayanlarda rahatlıkla örüyor.

Tığ İşi Kolay Şal Yapılışı

Tığ İşi Kolay Şal Yapılışı 1

Şala uygun güzel bir kenar oyasıyla tamamlayabilirsiniz. İçteki modellere uygun örümcekli şal kenar oyalarıyla tamamlayabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler