Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

44+ Örgü Boyunluk Örnekleri ve Şal Modelleri

Sizlere değişik ve yeni örgü boyunluk örnekleri. Havalar hafiften serinledi. Sonbahar arkası kış. Kışa hazırlık olarak sizlere çok güzel örgü boyunluk modelleri hazırladık. Yapılışları olmayan sizlere fikir verecek birbirinden güzel boyunluk modelleri. Galerinin içinde şal modellerine de yer verdik. Ördüğünüz boyunlukları düğmeler ile süsleyebilirsiniz. İlik yaparak düğmeleri dikebilir daha şık hale getirebilirsiniz. Püsküller , ponponlar takabilirsiniz.

Değişik Örgü Boyunluk Örnekleri ve Şal Modelleri

Boyunluk yapımı kışın aksesuar olarak çokça kullanılmakta. Herkes tarafından çok beğeniliyor. Boyunluklar üzerine kapşon da ekleyebilirsiniz. Bazı boyunluk modellerini geniş ilmekte başlayıp hem şapka hemde atkı olarak kullanabilirsiniz. Yapacağınız örgü boyunluk örnekleri dilerseniz satış için de kullanabilirsiniz.

Çocuklarınız , eşiniz için takım boyunluk modelleri yapabilirsiniz. Sitemizde birçok boyunluk modeli ve yapılışı mevcut. Şiş ile yapılmış , tığ ile yapılmış şık boyunluklar. Düğmeli boyunluk modeli tığ ile yapılmış bir model ama şiş gibi duruyor. Galeride her renkte model görmeniz mümkün. Sizlerde ördüğünüz modelleri bizlerle paylaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler