Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Öyle Bir Paspas Ki İnsan Sermelere Kıyamaz

Muhteşem bir model. Öyle bir paspas ki insan sermelere kıyamaz. Çeyizlik örgü modellerinden. Evinde örgüye dair her şeyi kullanmayı sevenler için göz alıcı güzellikte bir örgü paspas. Yabancı örgü modellerinden ve videoda adım adım nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Birçok renk düzeniyle, degrade örgülerle öreceğiniz paspası kullanmaya kıyamayacaksınız. Evinizin her köşesine her alalına çok yakışacak.

Penye ip paspas modellerinden çok bahsettik. Arada koton iplerle ördüğümüz paspaslarımız da oldu. Mesela dantel paspas yapımı için ince pamuklu makrome ipleri, pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Aynı örneği ince dantel ipleriyle örmüştük. Ve dantel kase yapmıştık. El örgü paspas yapılışı yine çok seveceğiniz köşeleri oval dikdörtgen paspas modellerinden. Az sonra paylaşacağımız örgü paspas modeli yapımı için pembe tonları kullanılmış. sizde sevdiğiniz renklerle en güzel paspas modellerini örebilirsiniz.

Tığ İşi Paspas Modelleri Yapılışı

Pembenin birçok tonu kullanılarak örülmüş harika bir paspas. Tığ işi paspası banyolarınızda, bebek odalarınızda, çocuk odalarınızda ve evinizin birçok bölümünde kullanabilirsiniz. Tek renk krem rengi çalışarak yatak odalarınızda kullanabilirsiniz. Dikkat çekici güzellikte örülmeye değer bir model. Tabi öyle bir paspas ki insan sermelere kıyamaz. Sanırım misafirden misafire çıkarır. Yada o kadar emek verdim tabi kullanacağım der evinin en güzel köşesinde kullanır.

Öyle Bir Paspas Ki İnsan Sermelere Kıyamaz

Paspas dışında isterseniz daha ince iplerle örgü supla yada dantel runner modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Gelin şimdi paspasın nasıl örüldüğünü izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler