Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Saksılı Bardak Altlığı Nasıl Yapılır?

Süper bir fikirle karşınızdayız. Şimdi saksı görünümlü ama içinde bardak altlığı modellerini barındırdığı bir tarif hazırladık. Saksı bardak altlığı nasıl yapılır birazdan öğreneceğiz. Hem hediyelik fikirler olarak da kullanacağınız muhteşem bir çalışma olacak. Bugüne kadar çeşit çeşit bardak altlıklarından bahsettik. Bugün onlar arasına muhteşem bir model daha ekliyoruz. Yeni bardak altlığının yapılışına geçmeden önce daha önce ördüklerimizden bahsedelim. Mesela meyve desenli bardak altlıkları örebilirsiniz. Bardak altlığı örgü modellerinde örgü mandala modellerini, makrome modellerini kullanabilirsiniz. Örgü bardak altlığı yapımı için çeşit çeşit modeller arıyorsanız daha önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Çok güzel modellerden bahsettik. Kolay bardak altlığı yapımı için anlatıma geçelim. Tüm detaylarıyla saksı bardak altlığı nasıl yapılır öğreniyoruz.

Saksı Bardak Altlığı Yapılışı

Önce saksımızı örüyoruz. Daha sonra saksı içine yerleştireceğimiz bardak altlıklarını örüyoruz. Görünüm olarak çok şık duruyor. Mutfak dekorasyonunda, sofra düzeninde kullanacağınız güzel bir çalışma olmuş. Sizde sevdiğiniz renklerle saksı bardak altlıklarını örebilirsiniz.

% 50 pamuk %50 akrilik bir iplik kullanıyoruz. Tığ olarak 3, 5 ve 5 mm tığları tercih ediyoruz. Sarı, beyaz, pembe, yeşil renklerde iplerle bardak altlıklarını örüyoruz.

Saksı Bardak Altlığı Nasıl Yapılır? 1

Saksı Bardak Altlığı Nasıl Yapılır? 2

Saksı Bardak Altlığı Nasıl Yapılır? 3

Saksı Bardak Altlığı Nasıl Yapılır?

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen videoya geçelim ve saksı bardak altlığı nasıl örülür öğrenelim.

Kaynak : https://www.instagram.com/brunaticality/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler